Jump to content

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

19 hours ago, lostfanforever said:

sutra bi mogao npr mladi Korda da iznenadi :whistle:

 

Ko sto rekoh :fantom:

 

nego ajmo sad u dajem toku bez iznenadjenja! 

Link to comment
7 minutes ago, VoodooDerina said:

"Svetu misiju" je odradio, sprečio/odložio Đovaka da postane undisputed GOAT :rolleyes:

I od tad ga bije maler. Osvojio je samo jedan ATP 250 i jednu petstoticu. 

  • Haha 3
Link to comment

Postoji to prokletstvo - ko spreči Noksu da uzme Gren slem kasnije najebe... samo pogledajte šta se desilo Timu :fantom:

 

Kažu ljudi da je i Endija to zakačilo :wicked:

  • Haha 2
Link to comment

Medo preskocio rukovanje sa sudijom. Jel bilo neke frke? 

Na prethodnom mecu su mu valjda dobacivali nesto iz publike na nacionalnoj osnovi, a on im odgovorio i dobio opomenu. 

 

Opasan je mali Korda. Nekako mi je od svih mladunaca najstrpljiviji i najjaci na mentalnom planu. 

Link to comment

 

Marejev podvig je neuporedivo veci od Novakovog, 35 godina i titanijumski kukovi :ziga:a dva dana pre toga se rvao sa manekenom preko 4 sata

Ovo Novakovo cepanje majice, hejteri su cesto navodili kao razlog zasto ga ne vole. Kao, ponasao se prostacki, a to ne prilici teniseru, ali je sa druge strane dozvoljeno da publika na meceve dolazi ne da bi uzivala u tenisu vec da bi nekog ometala i skakala mu po zivcima. 

 

Link to comment

novak je tada u sf igrao 4-5 sati protiv murraya, zar ne? i ne mozes uporediti finale protiv nadala sa drugom rundom protiv jebenog nsync pevaca.

 

 

ova sakkari samo sto u grudnjaku nije izasla i tako igrala

  • +1 2
Link to comment

Ode Sakkari, nije mi žao. Malo smirenja neće da joj škodi, ali grkinja je... Ostao samo Alijasim od učesnika nekog Netflix programa.



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...