Jump to content
IGNORED

AO23 aka Grof Monte Kljako is back, bitches!!!


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Zli Gli said:

 

Istina, svi su ga pljuvali i nazivali najpogrdnijim imenima, mali milion forumasa doslo da se ispisa po njemu a ove suze su zbog mene i jos mozda nekolicine koji smo ga posteno branili i rizikovali da nas zatvore u corku... Placi Novace, placemo i Srki i ja i cela normalna Srbija i ostatak sveta koji te je bodrio i kad je gorelo pod nogama... 

 

Spavate li mirno gospodine Tajli, lazni sampionu Nadale i ti Matse Vilandere... a pogotovo ti Jokicu lazni emvipiju nebitne regularne embea sezone koji nemas osvojen ni fjucers ni celendzer a pisu da si bolji sportista od Novaka...

 

 

:pera:

 

 

Tajli je hteo da ga ugura u turnir prošle godine, šta ti je on kriv? Evo sad mu se zahvalio da je uvek bio helpful".

  • +1 2
Link to comment

Šta vam smeta trenerka, LaCosta ga, je uzela kad niko vrv nijen hteo, zaslužili su da naplate a i marketinški neka im nabije svima na nos da ima 22. Sad, krokodili, dijamanti, koga briga. 

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, boldrock said:

 

 

Tajli je hteo da ga ugura u turnir prošle godine, šta ti je on kriv? Evo sad mu se zahvalio da je uvek bio helpful".

 

Izvinjavam se gospodinu Tajliju, u pitanju bese gospodin Morison valjda, uzbudjen sam jako pa mi se sve izmesalo

Edited by Zli Gli
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...