Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

15 minutes ago, ToniAdams said:

a kad je baba rekla nesto fazon da preko reke zivi sigurna smrt, jel to mislila na komuljare?

Rekla je valjda da dolazi gomila leseva, sto su tomi ili tuziteljka i potvrdili  ... 

Link to comment

Ne znam da li se neko već osvrnuo na to što se serija bavi menstrualnom higijenom - prvo nađena kutija tampona u onom podrumu pre koju epizodu, a u zadnjoj menstrualna čašica. :cool:

Link to comment
 
Ti bi komunisti da otkriju vakcinu, je l' to želiš? 
Ja bih da izađe nekoliko vakcina istovremeno, da bude zdrava tržišna konkurencija, svi srećni, svi profitabilni.

Rusku i kinesku vakcinu protiv kvadricepsa™ ne priznajemo, naravno, to nije nauka.

Posle se ispostavi da su vakcine leaky i ne štite od zaraze, samo smanjuju šansu da se pretvoriš u onu superpečurku iz Kanzasa, i eto zapleta za drugu sezonu.
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Pre scene sa menstrualnom čašicom, na samom početku epizode kad već tri meseca tumaraju kroz neku šumu, sam se zapitala šta li ova mala radi kad dobije menstruaciju :mellow: I da li i kako skraćuje kosu pošto joj je kosa iste dužine sve vreme... 

 

edit: znam da to nije pressing matter u trenutku kad ljudi gljivice vrebaju, ali ipak...

Edited by Patty Lee
Link to comment
grozni ste[emoji3]
meni je ovo bila najbolja epizoda do sad[emoji3][emoji3]
 
sad moram ponovo da vidim konja i ekipu, promaklo mi
Konj baš upada u oči, trebalo je Slavko Štimac da pogodi kljuse kamenom
  • Haha 2
Link to comment
51 minutes ago, Arkadija said:

A naučnici koji su u stanju da naprave vakcinu su na svakom ćosku. Plus imaju i svu moguću operemu i resurse.

 

Pa ono, ja računam da je najveća šansa da naučnike, opremu, i resurse imaju ove komuljare™ što su uspostavile elektroprivredu pa puštaju filmove i proizvode silikonske moon cups koje dele mladim putnicama-namernicama za džabe.

 

Ali ko zna, možda je veća šansa kod ovih čijom laboratorijom upravljaju majmuni i ekipa sa šipkama.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

e volim sto i odje imaju nameru da istraju u tom nekom jos od vokin deda prihvacenom konceptu da metci rastu na drvecu il mozda u zemlji ko krtola pa eto mali debil ima fore da gadja onu neku metu dok joj nedosadi :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...