Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Lik se preziva Bankman? I osnovao je FTX sa 27 godina???

 

Netflix anthology serija iz pet delova se snima as we speak. Timoti Šalame glavna uloga, Golden Globe na horizontu.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
20 minutes ago, Patty Lee said:

Lik se preziva Bankman? I osnovao je FTX sa 27 godina???

 

Netflix anthology serija iz pet delova se snima as we speak. Timoti Šalame glavna uloga, Golden Globe na horizontu.

A pazi mu poslovnu i ljubavnu partnerku, CEO Alameda Research-a. Ti su ljudi išli po konferencijama, pričali nešto, i drugi ljudi su im ladno verovali… :huh:

 

 

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Pa i Elizabet Holms, isto išla po konferencijama, nešto pričala, ljudi joj verovali, girl boss, glass ceiling, slay… na kraju je ispalo da je sve vreme imala samo skup lepih želja koje nikada nije uspela da realizuje a one koji su od stara pričali da su njene ideje nemoguće su ignorisali jer nemaju entrepreneurial spirit. A ljudi su je zasipali parama i laktali se da sede u bordu Teranosa :mellow: Doduše, imala je malo bolji javni nastup od gospođe iznad.

  • +1 3
Link to comment

problem je sto vecina ljudi drzi sredstva po ovim berzama, to ovi i slicni manipulanti znaju i to im daje prostora za igranje tudjom lovom. mislim, nije nista drugacije ni sa bankama, al ajd

 

 

Link to comment

Ma jasno da ovaj ima ozbiljnu zaledjinu, ali generalno je jako šuplja ta FTX priča.

Mislim, znam da je lako posle bitke biti general, ali meni je ceo crypto svet takav i to pričam godinama. Prosto mi neverovatno koliko neki ozbiljni ljudi imaju poverenja u sve to…

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Venom said:

Citam juce clanak gde porede  ovog FTX crypto genija s Kraljem Sibica od pre 100 godina, cija se imperija u jednom trenutku srusila od svih prevara na kojim je bila sagradjena. Ali ipak, mene je opis vise podsetio na ovog juznoafickog Bajatovica.

 

A well-known British writer at the time called Kreuger, “The best-liked crook that ever lived.”

 

One of his closest colleagues said, “There was an odd air of greatness about Ivar. I think he could get people to do anything. They fell for him, they couldn’t resist his peculiar charm and magnetism.”

 

U tom trenutku sam pomislio da ce i Musk slicno da zavrsi. Mozda je Enron bolje moderno poredjenje.

 

Za FTX su Jezda i Dafina, nije to sofistikovano racunovodstveno muljanje kao Enron.

Link to comment
48 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ima i ovde kad nabraja stvari koje voli kod muškaraca - da su ambiciozni, da su fizički snažni, da kontrolišu vlast u većini država...

 

9718k5l09qz91.jpg?width=945&format=pjpg&auto=webp&s=3bc235502cdc623adf936912af7cf73e0a6c2fd0

 

Sta je "spatial reasoning abilities"?

 

Inace, njoj je tata profesor ekonomije na MIT-u, a njegov drugar je director SEC-a.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...