Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, vememah said:

Nice.

 

Ovaj je uspio da mu istovremeno budu za vratom i kineske i americke vlasti. Kad im ustreba pokazna vjezba kako se obracunava sa "runaway" (no pun intended) kapitalizmom, ovaj se sam nacrtao kao idealna meta. Americki SEC, NTSB, OSHA, lokalne kalifornijske vlasti i labor boards, i cijela kineski aparat.

 

To ako prije toga ne bankrotira.

Link to comment
5 minutes ago, ObiW said:

Za to vreme, on se prepucava sa diveloperom javno na tviteru. Lik je zver!

 

Pa to je sve deo njegovog procesa, to ulazi u taj 24/7 režim rada.

 

Devet sati dnevno na guglanje memova, pet i po na smišljanje efektnih doskočica tipa "dođeš mi $8", četiri na rešavanje ukrajinske krize... nakupi se, a mora nekad čovek i da odspava.

  • Haha 1
Link to comment


Ovaj gore desno je, kontam, lik što je pre neki dan pobegao u Južnu Ameriku sa parama svojih investitora. :happy:

 

Elizabeth Holms treba sad u petak da sazna da li će da zaglavi zatvor, njeni advokati kažu da nema potrebe za tim jer je dovoljna kazna to što je postala opšti predmet podsmeha u poslednjih nekoliko godina i zatvor bi bio overkill. :violina:

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

Verovatno ranije, ne bi mu inače javno kontrirao.

 

 

Gledam sad, izgleda je ladno nakon ovoga… :isuse:

 

Quote

“He’s fired.”

With those words, tweeted just after 8 a.m. Pacific Time on Monday, Twitter CEO Elon Musk dismissed a veteran engineer who had publicly questioned his new boss. It took roughly five hours for the company to disable Eric Frohnhoefer’s access to his company-issued laptop.

When Forbes reached Frohnhoefer by phone on Monday afternoon from his home in San Diego, the engineer said he had received no formal communications from the company at all about his sudden dismissal.

“Nope, nothing,” he said. “They’re all a bunch of cowards.”

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Pa to je sve deo njegovog procesa, to ulazi u taj 24/7 režim rada.

 

Devet sati dnevno na guglanje memova, pet i po na smišljanje efektnih doskočica tipa "dođeš mi $8", četiri na rešavanje ukrajinske krize... nakupi se, a mora nekad čovek i da odspava.

To je pokupio fore od Vučića, sve zna u sve se razume.

  • +1 2
Link to comment

frohnhoefer je sebi otvorio vrata gdje god hoce, a jedini rizik koji ima je da ga musk tuzi da je npr u tvitu odao neku poslovnu tajnu, sto sumnjam da ce da se desi.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Citam juce clanak gde porede  ovog FTX crypto genija s Kraljem Sibica od pre 100 godina, cija se imperija u jednom trenutku srusila od svih prevara na kojim je bila sagradjena. Ali ipak, mene je opis vise podsetio na ovog juznoafickog Bajatovica.

 

A well-known British writer at the time called Kreuger, “The best-liked crook that ever lived.”

 

One of his closest colleagues said, “There was an odd air of greatness about Ivar. I think he could get people to do anything. They fell for him, they couldn’t resist his peculiar charm and magnetism.”

 

U tom trenutku sam pomislio da ce i Musk slicno da zavrsi. Mozda je Enron bolje moderno poredjenje.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, morgana said:

frohnhoefer je sebi otvorio vrata gdje god hoce

 

Ne znam baš da li sva vrata otvara, nije Musk jedini egocentrik među poslovnim ljudima, ima sigurno mnogo drugih kojima se ne bi svidela mogućnost da im zaposleni izađe u javnost sa stavom "ovaj naš CEO nema pojma o čemu priča".

 

Bio sam ubeđen da je ovaj već popio pedalu, možda tek nedavno, pa osokoljen kontrira debilu. Ovako...

 

Ja ni na Slacku ne odem u #general da istresem šta sve mislim o svom šefu i potezima koje pravi. Čak i kad mu privatno kažem zašto ne treba da se gura gde mu mesto nije, trudim se da to bude uvijeno. 

 

  • +1 6
Link to comment
11 hours ago, Patty Lee said:


Ovaj gore desno je, kontam, lik što je pre neki dan pobegao u Južnu Ameriku sa parama svojih investitora. :happy:

nije jos pobegao, navodno je poslao svoj dzet tamo ne bi li ne znam sta dobio. i dalje je na bahamima, u vili, i navodno sprema beganiju u UAE

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...