Jump to content

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

4 minutes ago, napadaj said:

Svaki idiot je zabavan dok iz poslednje klupe ispaljuje budalaštine. Kad preuzme držanje časova i krene da zavodi red, zabava nestaje.

 

 


Zvuci kao Seselj :D

  • +1 2
Link to comment

Patrick bet david zadovoljan, ali kaže da Elon treba još jednu stvar da uradi (i onda će valjda stvarno postati Isus) - da kupi i CNN za 6B. Kaže onda će cela woke ekipa da pobegne u Kanadu jer ga se mnogo plaše :lolol:

 

Počinjem delimično da verujem da su konzerve skupile neke pare i navukli Elona da kupi i razjebe Tviter. Kažem navukli jer mi je i dalje teško da zamislim da je čiste svesti odlučio da sjebe tolike pare, mada ko zna, možda je lik stvarno u ratu i plaća šta treba. Ludilo, nisam do sada ispratio da je sukob u americi baš toliko intenzivan.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

@mraki Pominjao si juče Meta layoffs, algoritam je nemilosrdan, prvo šamara pa onda postavlja pitanja, danas mi je fyp (pošto sam malo rovarila na tu temu) na TT zatrpan ljudima koji su dobili otkaz :laugh:+:sad: Otpremnine su, kažu, stvarno dobre (za bivše zaposlene u Meta), ali ljudi svejedno imaju nervne slomove iako imaju i razumevanja (!) zašto se ovo dešava i sve je onako kako si pretpostavio, ljudski su im saopštili sve. Sad, neki su u depresiji jer izgubili su dream job tj. smatrali su da samim tim što rade za tu firmu - da su uspeli u životu, to je to nema dalje, i ovo je sad kao da im je neko izvukao tepih pod nogama, sve se resetovalo i opet su na startnoj poziciji. Ironija je da celu stvar (naizgled i na minijaturnom uzorku) bolje podnose ovi iz Tvitera jer oni nisu u depri nego su besni i samo pričaju o tome koliki je Elon “colossal dick”. :happy:
 

edit: generalna nepismenost

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment

Pa verovatno je do šoka ali kada se slegne sve i kad isteknu te beneficije, ni malo ne brinem da će ljudi koji su radili za Metu veoma lako da nađu novi posao sa ne toliko različitom platom. Doduše u manje zvučnoj firmi.

Edited by *edited by mod
Link to comment

100%, kažu i sami da ih u ovom trenutku jedino teši i smiruje što imaju u CV-u da su radili tamo, to će im mnogo olakšati traženje novog posla, ali još je sve sveže pa razumem i ona raspadanja po TikToku.

Link to comment

Ja razumem raspadanja, ali ne razumem zašto se snimaju dok se raspadaju pa kače na TikTok. A teže podnose od ljudi iz tvitera jer im se sviđala kompanija i posao, zato su i sjebani a ne zbog straha od nezaposlenosti, dok su tviteraši ljuti pa su iz fazona da ne ni žele da rade u takvoj firmi.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

…ali ne razumem zašto se snimaju dok se raspadaju pa kače na TikTok. 


A ne znam, i meni je to nenormalno ali ništa ne komentarišem da ne zvučim ko bumerka neka. To je sad je već uhodano, ima uvek isti šablon - dešava ti se neko sranje u životu a ti, normalno, uzmeš da namestiš kameru, podesiš osvetljenje i klikneš play (nekad i više puta, jer ima ono ograničenje koliko može video da traje) i snimaš sebe kako ridaš. Onda ti ljudi lupaju srca i šalju cvetiće u komentarima. Pa ti snimaš nov video kako nisi očekivao da onaj prethodni vidi baš toliko ljudi i “hvala svima od srca”. Tako se sad komuniciraju emocije onlajn i tjt.

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Zašto nervirate mustanga?
Jel vam lepo objasnila genijalnost elona i propast svih ostalih?



....shiit has hit the fan.

dobro mozda je dechku zut minut. ionako svi chekamo da nekako pobedi, jer kapitalizm i moze bit samo jedan i te stvari :hihi:

 

da je danas ziv nikola tesla i da treba da izmisli i plasira neki ekvivalent tog svog revolucionarnog dela, zatukli bi ga josh na politehnici :s_w:

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...