Jump to content

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Ja koliko sam danas po netu video plava verifikacija ce da ostane, kao znak da je plaćena mesečna subskipcija na svoje pisanje a da ce da se uvede i bela verifikacija sa oznakom "official" ispod te plave koja je u stvari verifikacija da nalog pripada onome kome pripada.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Ja koliko sam danas po netu video plava verifikacija ce da ostane, kao znak da je plaćena mesečna subskipcija na svoje pisanje a da ce da se uvede i bela verifikacija sa oznakom "official" ispod te plave koja je u stvari verifikacija da nalog pripada onome kome pripada.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Ne bi se reklo :)

 

fb ce da izumre ako ovako nastavi. Njegovi korisnici su sve stariji,meta otpusta 10K radnika, morace ozbiljnu reorganizaciju i viziju da sprovede ako zeli da ostane u igri. 

 

YouTube je isto na klimavim nogama na dugorocne staze..jedino pozitivno im se, mala al ipak raste, transformacija, procenutalna, decentralizacija pristupu korisnika. 

 

 

ono sto mislim da elon ima na umu jeste da iskombinuje yt i tik tok fazon i da automatizuje tviter uz AI

Edited by mustang
Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Pa znali su da Tviter posluje sa minusom.

$4M mesečno je smešna suma naspam toga koliko je plaćen.

Promene bi svakako morale biti promišljenije i posmatrane dugoročno.

4M dnevno, ne mesečno. 

 

Ovo drugo sam i sam napisao u postu tako da se slažem. 

  • +1 1
Link to comment
Quote

MUSK JUST TOLD TWITTER EMPLOYEES HE’S NOT SURE HOW MUCH RUN RATE THE COMPANY HAS AND “BANKRUPTCY ISN’T OUT OF THE QUESTION.” - MANAGING EDITOR OF PLATFORMER

 

:lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Jbt, ovo će biti kao kad je Erste kupila DIners Srbija i i mesec dana posle ga poslala u stečaj...

 

Oni bar imaju opravdanja da su ih svi prevarili, a koje je Elonovo opravdanje? :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Ne volim Zakerberga ni odnos njegove kompanije prema korisnicima i privatnosti njihovih podataka, ali što se odnosa prema radnicima tiče, mislim da je Meta medju najboljim kompanijama na svetu. Otpustili su preko 10k radnika što je oko 13% zaposlenih, ali to nije došlo preko noći. Previše su ih zaposlili u zadnjih godinu-dve, ulažući milijarde u Metaverse, i sad su pod pritiskom investitora i padom profita morali ovo da urade. Vidim da im daju i solidnu otpremninu, posebnu podršku za ljude na vizi itd… Čak je i gušter u onom saopštenju pokazao neku ljudsku stranu.

Hoću reći, sranje je svakako, ali bitan je i način na koji to uradiš. Nije bitno meni, bitno je samoj kompaniji koja će sutra zapošljavati neke nove ljude i želeti da privuče top talente.

Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Jbt, ovo će biti kao kad je Erste kupila DIners Srbija i i mesec dana posle ga poslala u stečaj...

 

Oni bar imaju opravdanja da su ih svi prevarili, a koje je Elonovo opravdanje? :fantom:

Hteo da pomogne vlasnicima akcija twittera

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...