Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

21 minutes ago, vememah said:

Nema opravdanja da ih banuje kad su njegovom greškom mogli da uz znak verifikacije promene ekransko ime (ne i korisničko) u Elon Musk.

 

Treba da onemogući tu opciju verifikovanima i kraj priče, a njima ostavi vreme da odluče hoće li ga imitirati bez znaka ili imati znak i svoje pravo ime.

 

Tacno je da je on zasrao sa davanjem te opcije, ali oni su zloupotrebili tu opciju i krenuli lazno da se predstavljaju. 

Link to comment

Parodiranje izjavama koje bi se njemu teško mogle pripisati uz vidljivo drugačije korisničko ime (@xyz) i lažno predstavljanje nisu baš sinonimi.

 

Plus je kenjao kako mu fali komedija na Tviteru, pa u to ime nek ih odbanuje ili kazni simboličnom zabranom pristupa od nedelju dana. Ako na forumima mogu banovi biti vremenski ograničeni, zašto ne bi mogli i na Tviteru?

 

Tim pre što dvolični egomanijak za ovog zadnjeg nije ispoštovao ni uputstvo koje je sam nakon svega dao ljudima kako ne bi bili banovani.

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, mraki said:
Da li ja dobro razumem ovu logiku, moći ćeš da dobiješ bedž i na tudje ime (neki selebriti recimo), samo ako platiš, bez neke dodatne provere? :unsure:

 

mislim da će ubuduće verifikacija da znači samo da potvrđeno plaćaš 8$ mesečno najbogatijem čoveku na svetu. čuo sam da je musk iskoristio termin payment verified, što mi definitivno zvuči kao da nema nikakve veze sa potvrdom identiteta.

 

50 minutes ago, Meazza said:

Pa i treba da ih banuje.

 

pre nego što je ptica oslobođenja išle su prvo suspenzije upozorenja pre banova

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, vememah said:

Parodiranje izjavama koje bi se njemu teško mogle pripisati uz vidljivo drugačije korisničko ime (@xyz) i lažno predstavljanje nisu baš sinonimi.

 

To je diskutabilno jer niko ne gleda korisnicko ime sa @abcxyz ve csvi gledaju ime i avatar, plus vecina ljudi nisu znali da je tako nesto uopste moguce uraditi. Za parodiranje uopste nije potrebno da se menja korisnicko ime i avatar tako da budu identicni onome ko je predmet parodije. Ako je namera bila da se tim prerusavanjem obmane odredjen broj ljudi onda je u pitanju lazno predstavljanje.

Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

iFYdfz3.jpg

 

jel ovo komedija? molim moderaciju da označi nekaku svu komediju na forumu kako bi znali da se pravilno postavimo prema njoj. a i fore na ovom forumu umeju da budu jako suptilne ponekad, a humor je najefektniji kad je jasno naznačen i dobro objašnjen.

 

2 minutes ago, Meazza said:

Ako je namera bila da se tim prerusavanjem obmane odredjen broj ljudi onda je u pitanju lazno predstavljanje.

 

prilično sam siguran da je namera bila da se troluje elon musk. mislim da su uspeli :hihi:

Link to comment
Just now, Pokojni Ruxin said:

prilično sam siguran da je namera bila da se troluje elon musk. mislim da su uspeli :hihi:

 

To je sigurno, ali jedno ne iskljucuje drugo. Trolovanje putem laznog predstavljanja. 

Link to comment

Mislim da je Tviter bio prilično fleksibilan po pitanju lažnih imena i parody naloga, to i jeste jedna od najvećih fora tamo.

Nije bilo problema dok nisu počeli da menjaju ime u njegovo. :lolol:

Sad će navodno svaka promena imena rezultirati privremenim gubitkom značke.

Kontam da sve to ipak najpre zahteva apdejt pravila korišćenja. :unsure:
 

Ako ništa drugo, ovo govori koliko mu je plan sa plaćanjem bedža ishitren i manjkav.

 

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, mraki said:

Mislim da je Tviter bio prilično fleksibilan po pitanju lažnih imena i parody naloga, to i jeste jedna od najvećih fora tamo.

Nije bilo problema dok nisu počeli da menjaju ime u njegovo. :lolol:

Sad će navodno svaka promena imena rezultirati privremenim gubitkom značke.

Kontam da sve to ipak najpre zahteva apdejt pravila korišćenja. :unsure:
 

Ako ništa drugo, ovo govori koliko mu je plan sa plaćanjem bedža ishitren i manjkav.

 

 

ishitren, manjkav i promotivno naslonjen na jeftin desni populizam sa idejom o elitama koje nam uzurpiraju maltene javni prostor za dz i pritom jedu i piju besplatno.

 

mogao je da uvede pretplatu i bez tih gluposti. ovako doduse dobija buzz (mada mu plan ne ide kako je ocekivao) ali je u zoni nekontrolabilnog rizika - tacno kako je i svako sa dva grama socijalne inteligencije i mogao da pretpostavi.

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

jeftin desni populizam sa idejom o elitama koje nam uzurpiraju maltene javni prostor

 

Sjajno je što ovo vidiš kao desni populizam, to ga valjda čini neutemeljenim. Levica valjda nikad nije imala problem sa elitama, istorijski gledano?

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ne znam šta da mislim o ovom samospaljivanju online ljudi koji imaju para i vremena da provedu novembar u pool baru na Arubi. Nekako je ohrabrujuće za nas ostale golje što nemamo ni kadu, a opet žali bože tolikih para. 

 

Nemoj tu da mi desničariš tu po forumu, ješčuo? :mad:

 

Skupe su kade u 3PM ovih dana, meni dno odavno izjedeno ali ne kupujem novu, štekam se za rekonstrukciju celog kupatila u nadi da veš mašina više neće morati da izbacuje vodu kroz nesrećnu kadu. Samo da mi ne otpadne lavabo pre nego što dođem do te tačke.

 

giphy-downsized-large.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...