Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

tviter će ga koštati tesle, a tesla bez njega ne vredi ni 10% onoga što sada vredi, a on bez tvitera nema platformu na kojoj može dnevno da muti i pokriva poslovne gafove

 

totalno ludilo je kako se danas kreira vrednost

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Pokojni Ruxin said:

in other news, zabranilo komediju na twitteru :sad:

 

  Hide contents

 

 


To je i ovde bilo na par sati, ali se pobunio slobodarski narod :fantom:

Link to comment

Gomila verifikovanih naloga promenila ime u Elon Musk i sad ih banuju. Jebote, kad je to još bila fora na tamou. :lolol:
 

Da li ja dobro razumem ovu logiku, moći ćeš da dobiješ bedž i na tudje ime (neki selebriti recimo), samo ako platiš, bez neke dodatne provere? :unsure:

Edited by mraki
Link to comment

Videla sam sinoć pred spavanje da su banovali Keti Grifin jer je promenila ime u Elon Musk. Onda je izašlo ono obaveštenje da nije uopšte problem da se promeni ime u Elon Musk, kao, ne smeta to njemu ali treba da bude jasno naznačeno da je parodija u pitanju. I sad jutros su banovali i Itana Klajna iz h3h3 iako je uredno ispisao parody account, nije stavio samo u bio nego i u header img, džinovskim slovima za slabovide. :laugh:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

a ne razumem, ako je ok da ja odlučim da li sam cgorac, bosanac, jugosloven ili džedaj, ako je ok da sam muško, žensko, malo muško malo žensko i to sam što ja odlučim, zašto ne mogu sam da odlučim da sam elon musk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Meazza said:

Pa i treba da ih banuje.

I ja se slazem, ali pokazuje i koliko je traljavo osmisljen taj proces verifikacije. To je trebalo da se resi sistemski, a ne da se mora rucni moderisati. Za ocekivati je bilo da ce bar tehnickim aspektom ovladati, ali se ni to ne desava :(

  • +1 1
Link to comment

Nema opravdanja da ih banuje kad su njegovom greškom mogli da uz znak verifikacije promene ekransko ime (ne i korisničko) u Elon Musk.

 

Treba da onemogući tu opciju verifikovanima i kraj priče, a njima ostavi vreme da odluče hoće li ga imitirati bez znaka ili imati znak i svoje pravo ime.

  • +1 1
Link to comment

Ne znam šta da mislim o ovom samospaljivanju online ljudi koji imaju para i vremena da provedu novembar u pool baru na Arubi. Nekako je ohrabrujuće za nas ostale golje što nemamo ni kadu, a opet žali bože tolikih para. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...