Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

BTW @Yoyogi primetio sam da su mladi Kinezi mnogo belji od starije generacije, bar po vecim gradovima. Maltene ih je nemoguce razlikovati od Japanaca. Plus svi nose duge rukave, rukavice i kape leti, da ih sunce slucajno ne vidi. Jel to neki globalni trend u Aziji?

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Yoyogi said:

Pusti ti to. Bilo je u pitanju da li si izolovani od informacija, u Kini. Imucni Kinezi su iz Malezije, Indonezije. 
Ni to sto si rekao treba mi vise uveravanja, ne anegdota, da je to tacno.

Gazda moje firme, tj mama firme moje firme, je multimilijarder. Ćale mu je u jednom momentu posedovao čitav kvart u Britanskoj koncesiji u Šangaju. Kinez iz Kine. Ne znam šta drugo da kažem

Edited by Sammael
Link to comment
20 minutes ago, Shan Jan said:

BTW @Yoyogi primetio sam da su mladi Kinezi mnogo belji od starije generacije, bar po vecim gradovima. Maltene ih je nemoguce razlikovati od Japanaca. Plus svi nose duge rukave, rukavice i kape leti, da ih sunce slucajno ne vidi. Jel to neki globalni trend u Aziji?


Biti opaljen suncem, pocrneo, oduvek je bila sramota u Aziji. Znaci da si "red neck", niza klasa.
Niko nikada nije video Azijate da se suncaju.
 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Shan Jan said:

Al sa druge strane jeste tuzno sve ovo jer pre nego sto je idiot preuzeo Tviter, mreza je bila itekako znacajna u borbi ljudi protiv diktatorskih rezima. Sad treba da navijas izmedju dva zla.

 

I onda su zabranili Trampa, i sjebali se, i onda je  dosao Musk.

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Venom said:

Zamisli zemlje imaju zakone i sprovode ih kad ekipa hoće da sprovede državni udar. Koja represija sine, u moje vreme su se sprovodili državni udari svaki drugi dan i to nikom nije smetalo. A ovo sad...

 

Najjače je što taj isti Elon bez problema sprovodi sve zahteve ostalih država bez mnogo kurobecanja i to mnogo više nego što je je Twitter radio u prošlom vlasništvu. Nego ovde štiti Bolsonara i njegovu ekipu. Otprilike kako veliki borac za slobodu govora cenzuriše druge kad ga zajebavaju, tako i ovde sprovodi sve što od njega hoće sve dok mu ne bude u interesu, onda se seti slobode govore. Baš je pravi apsolutista™.

 

O ovome ne znam mnogo. Je l moze malo opsirnije?

Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Ma Elon je far-right i to je cela ideja vodilja njegovog ponasnaja. Nema tu nikakvih pravila niti moralnih normi.

 

E, jebi ga. Musk je far right kao sto je Kamala far left.

 

Kako mrzim to lepljenje etiketa.

 

Facho, zurdo, communisti, nazi, feminazi...

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Sammael said:

Neki visokoobrazovani i imućni Kinezi koje znam su sebi obezbedili permanentni boravak u Evropi... za svaki slučaj. Ako, recimo, požele da prave porodicu (što je u Kini gotovo nemoguće uz karijeru) ili da ih neko ne zaključava na 2 godine. 

 

Radil za kinesku firmu, btw.

 

Old news.

 

https://sccei.fsi.stanford.edu/china-briefs/reverse-brain-drain-exploring-trends-among-chinese-scientists-us

 

image.png.441e41291f9b6cdf2a03191c837b752c.png

Link to comment
6 minutes ago, Budja said:

 

E, jebi ga. Musk je far right kao sto je Kamala far left.

 

Kako mrzim to lepljenje etiketa.

 

Facho, zurdo, communisti, nazi, feminazi...

 

 

Svakako ima neki svoj narativ i tera ga dok se poziva na neka univerzalna pravila i moralisanje kad njemu odgovara. Uz to je kreten koji ne moze da podnese kritiku a da ne kaznjava ljude zbog nje. 

Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Svakako ima neki svoj narativ i tera ga dok se poziva na neka univerzalna pravila i moralisanje kad njemu odgovara. Uz to je kreten koji ne moze da podnese kritiku a da ne kaznjava ljude zbog nje. 

 

To je tacno, ali nije far right.

Link to comment
10 minutes ago, Budja said:

 

E, jebi ga. Musk je far right kao sto je Kamala far left.

 

Kako mrzim to lepljenje etiketa.

 

Facho, zurdo, communisti, nazi, feminazi...

 

 


Pa jel pratiš bar malo šta objavljuje ? 
 

Prvo, upregao je iz sve snage za Trumpa, koji je, nadam se da ćeš se složiti, više nego far right.

 

Drugo, nema te gadosti koja

se pojavila u poslednje vreme a da je on nije prosledio, full QAnon & društvo 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Budja said:

 

To je tacno, ali nije far right.

 

Musk je far right.

Edited by Sestre Bronte
Link to comment
8 minutes ago, braca said:


Pa jel pratiš bar malo šta objavljuje ? 
 

Prvo, upregao je iz sve snage za Trumpa, koji je, nadam se da ćeš se složiti, više nego far right.

 

Drugo, nema te gadosti koja

se pojavila u poslednje vreme a da je on nije prosledio, full QAnon & društvo 

 

Ovaj,  kako da ti kazem, Tramp je bio predsednik izmedju 2016 i 2020, pa nije bilo koncentracionih logora, ubijanja crnaca, inicijative za povratka Jim Crow zakona...

Biti protiv abortusa, inicijativa za proterivanje ilegalnih imigranata i smanjenje poreza bogatunima nisu far right.

Mislim, jeste iz tvoje perspektive ako se uzme botovanje za Kamalu "far too many innocent civilanes died" (:cry:) na drugom topicu.

 

 

Sad, konsensus u podrzavanju genocida postoji na obe strane, pa mozemo i o tome sta je tu far right a sta nije.

Edited by Budja
Link to comment

Ti si prespavao pokušaj drzavnog udara, Qanon, svakodnevne rasističke ispade i Project 2025 ? 
 

Sve to što nije uradio u prvom terminu je prvenstveno zato što su institucije donekle funkcionisale, pa nije mogao. 
 

Project 2025 je playbook za diktaturu. Full far right & beyound. 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

BTW @Yoyogi primetio sam da su mladi Kinezi mnogo belji od starije generacije, bar po vecim gradovima. Maltene ih je nemoguce razlikovati od Japanaca. Plus svi nose duge rukave, rukavice i kape leti, da ih sunce slucajno ne vidi. Jel to neki globalni trend u Aziji?

Ti nisi nikad video Azijatkinje kako nose suncobrane kada se leti šetaju po ulici?

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Budja said:

 

O ovome ne znam mnogo. Je l moze malo opsirnije?

 

Postovan je primer na prethodnoj strani

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...