Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

4 hours ago, Mel said:

 

To je neka istochna Nemachka? Chitala sam da je neko od zapadnih politichara komentarisao kao se istochni Nemci uopste ne razumeju u nemachku demokratiju, kao oni mogu da budu samo ili fashisti ili komunisti...

 

To su prazne priče. Pričali skoro s prijateljima iz Nirnberga, kažu mi mislili AfD je samo na istoku, kad ono i kod njih 20%. Mogu tako da se tapšu međusobno po leđima kako su bolji od ovih drugih, ali ništa više od toga.

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Venom said:

 

To su prazne priče. Pričali skoro s prijateljima iz Nirnberga, kažu mi mislili AfD je samo na istoku, kad ono i kod njih 20%. Mogu tako da se tapšu međusobno po leđima kako su bolji od ovih drugih, ali ništa više od toga.

 

Mislim da je zalopojka bila vise u smislu da ove centralne stranke tipa CDU nemaju takvu glasachku bazu kao na zapadu jer istok prepoznaje 2 glavna modaliteta, dok bi na zapadu valjda bile zastupljenije razne stranke 'centra' i 'finese' medju njima. Tako sam ja to interpretirala, a mrzi me da sad gledam kakvi su actually rezultati glasanja za te partije west vs east... i ne znam ko su im 'komunisti'.

Svakako da desne stranke i to ona ekstremna verzija bujaju u Evropi zadnjih godina.

 

Link to comment
17 hours ago, Dnaralaske said:

Šta onda znači influenser, dovraga?

 

Znači uglavnom da si lepa mlada devojka koja promoviše brendove publici koja je prati jer je mlada i lepa. "Uticaj" je tu potpuno apstraktan.

 

Komercijalne projekte ne treba mešati sa političkim.

 

Liberali koji upiru prstom u Muska i druge "influensere" zbog fash revival fenomena samo žele da izbegnu sopstvenu odgovornost. 

 

  • -1 1
Link to comment
8 hours ago, Venom said:

 

Ne samo one, nego i američke, britanske itd. pa i sam Elon Musk. Doduše ne razumem kakve to veze ima s ovom diskusijom. Nekakav a šta vi radite crncima argument?

 

Nije u pitanju relativizacija vec uopstavanje.

Sto AfD zeli stanovnicima Nemacke, gotovo sve nemacke partije, ukljucujuci AfD, podrzavaju u Gazi.

Ako uopstimo malo Nemacku na taj deo sveta, AfD izgleda kao prosek a ne outlier.

I naravno, ukljucuje americke, britankes, Muska, dobar deo francuskih stranaka...

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Nije u pitanju relativizacija vec uopstavanje.

Sto AfD zeli stanovnicima Nemacke, gotovo sve nemacke partije, ukljucujuci AfD, podrzavaju u Gazi.

Ako uopstimo malo Nemacku na taj deo sveta, AfD izgleda kao prosek a ne outlier.

I naravno, ukljucuje americke, britankes, Muska, dobar deo francuskih stranaka...

 

Sve oni to podrzavaju vec 70 i kusur godina, samo mislim da dosta nas nije kapiralo razmere i realnost svega toga.

Sto ne znaci da bi Evropa izgledala isto sa serijom AfDova na vlasti kao sto je izgledala sa serijom stranaka i decenijama u kojima du podrzavali Izrael u istom tom poslu nasilja i etnichkih ciscenja i vecih i manjih kampanja ubistava... Pritom dosta Evropljana ima koji se ne slazu bas sa postupcima Izraela. Medju lekarima bez granica koji su izginnuli su Evropljani...

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Znači uglavnom da si lepa mlada devojka koja promoviše brendove publici koja je prati jer je mlada i lepa. "Uticaj" je tu potpuno apstraktan.

 

Komercijalne projekte ne treba mešati sa političkim.

 

Liberali koji upiru prstom u Muska i druge "influensere" zbog fash revival fenomena samo žele da izbegnu sopstvenu odgovornost. 

 


6782193

Link to comment
3 hours ago, Mel said:

 

Mislim da je zalopojka bila vise u smislu da ove centralne stranke tipa CDU nemaju takvu glasachku bazu kao na zapadu jer istok prepoznaje 2 glavna modaliteta, dok bi na zapadu valjda bile zastupljenije razne stranke 'centra' i 'finese' medju njima. Tako sam ja to interpretirala, a mrzi me da sad gledam kakvi su actually rezultati glasanja za te partije west vs east... i ne znam ko su im 'komunisti'.

Svakako da desne stranke i to ona ekstremna verzija bujaju u Evropi zadnjih godina.

 

 

CDU je i na istoku jak. Sad na lokalnim izborima u pokrajini svuda crno osim par plavih.

Link to comment
2 hours ago, Budja said:

 

Nije u pitanju relativizacija vec uopstavanje.

Sto AfD zeli stanovnicima Nemacke, gotovo sve nemacke partije, ukljucujuci AfD, podrzavaju u Gazi.

Ako uopstimo malo Nemacku na taj deo sveta, AfD izgleda kao prosek a ne outlier.

I naravno, ukljucuje americke, britankes, Muska, dobar deo francuskih stranaka...

 

Zaključak, svi su isti, onda može i AfD? Ali nije relativizam. Kao neko čija deca imaju nemački pasoš i srpsko prezime, nemam nameru da ih žrtvujem na oltaru kvazi objektivosti samo zato što i neko drugi nepravedno strada. AfD je toliko prosek da se i Marina razišla s njima, jer su previše ekstremni.

  • +1 3
Link to comment
On 11.6.2024. at 21:28, Weenie Pooh said:

Kao što ona žena iz ZLF umišlja da je broj potpisa na mejling listi uporediv sa brojem glasova na izborima, tako i ti umišljaš da je broj pratilaca na Tviteru proporcionalan RW uticaju.

Žena je iz Kreni Promeni.

  • Hvala 1
Link to comment
Quote

Your likes are now private. Only you can see them.

 

wtf, zašto ovo sad? da Elon može slobodno da lajkuje nacoše, da ga ne zajebavaju

 

jel može to da se isključi, hoću da mi lajkovi budu javni

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, levi said:

jel može to da se isključi, hoću da mi lajkovi budu javni

gledaj širu sliku proganjanja zaposlenih.

odlično je da su tajni.

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, levi said:

 

wtf, zašto ovo sad? da Elon može slobodno da lajkuje nacoše, da ga ne zajebavaju

 

jel može to da se isključi, hoću da mi lajkovi budu javni

 

ne samo nacose, nego i:

 

hgcpnrn2176d1.png?width=320&crop=smart&a

 

Spoiler

fejk je, ali nije uopste daleko od istine.

 

Link to comment

Wokescold mrsomudi gledaju šta je lajkovao pa ga zajebavaju.

 

Mudra, dostojanstvena gospoda ga zajebavaju zbog onoga što sam piše, ili bar retvituje :nobles:

Link to comment
16 hours ago, levi said:

 

wtf, zašto ovo sad? da Elon može slobodno da lajkuje nacoše, da ga ne zajebavaju

 

jel može to da se isključi, hoću da mi lajkovi budu javni

 

5 hours ago, pt 2.0 said:

gledaj širu sliku proganjanja zaposlenih.

odlično je da su tajni.

 

  • +1 1
Link to comment

Meanwhile…

 

Tesla shareholders approved CEO Elon Musk's $56 billion pay package, the electric vehicle-maker said on Thursday, a big thumbs-up to his leadership and an incentive to keep his focus on his biggest source of wealth.

The approval underscores the support that Musk enjoys from Tesla's retail investor base, many of whom are vocal fans of the mercurial billionaire. The proposal passed despite opposition from some large institutional investors and proxy firms.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...