Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, liberalni front said:

Ova nova supruga Elonova mi izgleda kao zanimljiv lik, na prvi pogled. 

 

Koja sad nova? Grimes sa slike je stara i nevenčana, navodno su se raskantali pre par godina.

 

Nego, da vidimo gde su šta rade Tesle:

 

Odbanujte @mustang!

 

Link to comment

Zašto ne mogu da otvorim klikom kojih 7 forum nickova se smejalo na moje rečenice? Pa da ih izbegavam u nekom narednom razgovoru....

Edited by liberalni front
  • Wub 1
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment

Možeš da se ne složiš sa mnom da je Mask zanimljiv tip i lik koji živi svoje snove, okej mi je to, ali da lupiš podsmevajuću reakciju na nešto što je stav mnogih ljudi, jer na celoj planeti Mask ima i poštovaoce i protivnike, to je krajnje nepoštovanje i zaslužuje prekid razgovora. Ja poštujem Maskove kritičare i čitam ih sa velikim zanimanjem kada ga osporavaju činjenicama u nekom domenu rada. 

Link to comment
1 hour ago, liberalni front said:

Možeš da se ne složiš sa mnom da je Mask zanimljiv tip i lik koji živi svoje snove, okej mi je to, ali da lupiš podsmevajuću reakciju na nešto što je stav mnogih ljudi, jer na celoj planeti Mask ima i poštovaoce i protivnike, to je krajnje nepoštovanje i zaslužuje prekid razgovora. Ja poštujem Maskove kritičare i čitam ih sa velikim zanimanjem kada ga osporavaju činjenicama u nekom domenu rada. 

 

Stavovi velikog broja ljudi su često smejurija, zašto misliš da te broj istomišljenika štiti od podsmeha?

 

I meni je Musk zanimljiv, onako psiho-patološki, kao bizarna pojava. 

 

Ti, sa druge strane, navodiš da ga puno ceniš kao istrajnog borca za snove, živi dokaz da se u slobodnom svetu svaki san može ostvariti. To je manje za :lol: a više za :isuse:, ali ovo drugo više nije među raspoloživim emotikonima za reakciju na post.

 

  • +1 1
Link to comment

Naprotiv, oni što se podsmevaju idu na igru velikih brojeva, na primer na socijalnim mrežama za vreme kovida ako napišeš da si vakcinisan, ili da je epohalno to što slobodna društva u rekordnom roku mogu da izbace nove tehnološki naprednije klase vakcina - prosečne ljude često mrzi da lupaju srca i lajkove za takvu banalnost, ali one druge, protivnike, nimalo ne mrzi da lupaju podsmevanja, masovno se draže i hrabre da što više to rade, smatrajući to nekakvim uspehom. I uživaju u toj lažnoj slici da ih ima više i da su ga dobro "zavukli" protivniku. 

Edited by liberalni front
Link to comment

Da ne bude da smo ovde negativni na planu Elonologije, evo i malo pozitivnog insajta.

 

Jeste autor jedan od najglupljih ljudi na internetu, Ričard Hananija iz Centra za istraživanje partizanštine™ i ideologije, ali ipak.

 

 

Naravno, Hananija ne kapira koliko je nepodnošljivo lako impresionirati ljude prividom erudicije :D Evo ja prvi priznajem da mi je taj elonovski trik mnogo pomogao u životu, mahom profesionalno ali i privatno.

- Gajiš široka interesovanja, čitaš od svega pomalo, površinski se razumeš u svašta a suštinski apsolutno ni u šta.

- U poslu uglavnom nailaziš na visoko fokusirane specijaliste koji se temeljno razumeju u svoju struku, ali o svemu što je van nje nemaju pojma.

- Ti stručnjaci će biti impresionirani širinom tvog znanja™, dubinu neće ispitivati. To malo što znaš iz njihove struke obično je dovoljno da im zamaže oči dok ih ne oboriš s nogu sposobnošću da izvučeš iz dupeta neki poluzapamćen Borhesov citat ili prepričaš neproverljivu anegdotu iz života Ciolkovskog.

- Bonus poeni ako specijalisti kojima mažeš oči ujedno rade za tebe, pa nisu previše motivisani da buše rupe u tvom tanušnom, krhkom poznavanju bilo čega.

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Sludge Factory said:

Ali "He knew nothing in 2001. By 2007 he knew everything." Pa jbt za 6 godina prosecan covek bi zavrsio dva fakulteta minimum.

 

Eee, on je zato vispreniji pa je samo prelistao dva sovjetska priručnika za nedelju dana i ostatak vremena se zajebavao na Tviteru, muvao Azealiju Benks, itd. Samo slepci stvarno uče, mnogo je efikasnije da fake it till you make it.

 

Midwit Maestro strikes again!

 

Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Eee, on je zato vispreniji pa je samo prelistao dva sovjetska priručnika za nedelju dana i ostatak vremena se zajebavao na Tviteru, muvao Azealiju Benks, itd. Samo slepci stvarno uče, mnogo je efikasnije da fake it till you make it.

 

Midwit Maestro strikes again!

 

 

Jel na ruskom citao pa mu je zato trebalo nedelju dana, ipak mu nije maternji? :D 

 

 

 

14 minutes ago, Weenie Pooh said:

I nisu samo rakete, pazi ovaj citat:

 

 

Elon Musk zna više o proizvodnim procesima nego bilo ko drugi na svetu! Source, Elon Musk!

 

Hahaha, zna, al kurac :lol: 

 

On bre nije ni kao oni filmski kompozitori, po prici one devojke kod Galeba, koji su jedini potpisani, a oko sebe zapravo imaju hordu stazista, praktikanata, asistenata i segrta koji odrade lavovski deo posla. Jebesmisve ako ovaj zna da objasni ljudima sta hoce da bi mu oni to napravili posle. 

  • +1 2
Link to comment

Nedelju dana zato što čita osamnaest priručnika odjednom, red rocketry, red vehicle manufacture, red robotika, red successwin strategije najvećih malih privrednika... 

 

A što se tiče horde sledbenika, verujem da je ima, on je samo lik koji mora da izađe na binu i nasere kako su odradili velike stvari dok iza njega "robota" na kolicima iznose četiri lika.

 

Nije lako!

 

 

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 muvao Azealiju Benks, itd.

 

Apsolutno abitno ali nije muvao Azeliu Banks, nego onu što se istovarila Džoniju Depu u krevet!

Azealia Banks has good taste! :mad:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...