Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

On 14.8.2023. at 1:57, Braća Strugacki said:

meni je ovde najgori lex


IMG-4173.png
 A vidi lako je ovde lep :D 

 

srecom pa se Huberman u svom podcastu bavi samo naukom

 

Link to comment

The blocking feature will be removed for users of X, formerly Twitter, Elon Musk has announced, claiming the feature "makes no sense".

:isuse:

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, mraki said:

The blocking feature will be removed for users of X, formerly Twitter, Elon Musk has announced, claiming the feature "makes no sense".

:isuse:

 

Neka, tako i treba. Jebao ih blok, motiviše svaku budalu da umišlja da su njegovi tejkovi suvo zlato, pa samo izabranoj publci dozvoljava da ih vidi. Masturbatory horseshit.

 

Ako nećeš nekog da gledaš, imaš mute i dalje. (Ekvivalent ignore list ovde na forumu.)

 

Jedini problem je što će da im naplati još $20 da vrate blok ako ga dovoljno žele.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Treba da ukine onu opciju da možeš da onemogućiš ljudima da ti uopšte odgovore na tvit, to je teška glupost. I to uvek rade likovi sa najglupljim tejkovima u univerzumu, a ništa ne postižu jer i dalje može quote da se napravi, nego samo nerviraju sa tim I said what I said nastupom, mrš.

  • +1 6
Link to comment

X™ je nekako postao gori nego što je bio. Sada podseća na Reddit nakon ovih poslednjih promena, gde ti izlaze random stvari koje si jednom pogledao ili koje liče na random stvari koje si nekad lajkovao. Jedna salata contenta bez ikakvog redosleda ili smisla. Nemam aplikaciju već jako dugo pa sam isprobao i golgotu logovanja preko telefona. Mislim, generalno me boli uvo, upalim ga par puta mesečno ali mi je krivo što se aplikacije koje su bile funkcionalne pre 5-6 godina ovoliko raspadaju. 

  • +1 2
Link to comment

svaki put kada vidim da neko šeruje link koji počinje sa "x.com" pomislim da deli neku rnjavu.

e sad, ako je Elon hteo taj vajb onda sve pet, svaka čast.

Edited by Svarog
  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Svarog said:

svaki put kada vidim da neko šeruje link koji počinje sa "x.com" pomislim da deli neku rnjavu.

e sad, ako je Elon hteo taj vajb onda sve pet, svaka čast.

 

Ne znam, nisam pametan.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

X™ je nekako postao gori nego što je bio. Sada podseća na Reddit nakon ovih poslednjih promena, gde ti izlaze random stvari koje si jednom pogledao ili koje liče na random stvari koje si nekad lajkovao. Jedna salata contenta bez ikakvog redosleda ili smisla. Nemam aplikaciju već jako dugo pa sam isprobao i golgotu logovanja preko telefona. Mislim, generalno me boli uvo, upalim ga par puta mesečno ali mi je krivo što se aplikacije koje su bile funkcionalne pre 5-6 godina ovoliko raspadaju. 

 

to ti je for you tab, imaš i following tab na kojem ti izlaze samo oni koje si zapratio

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...