Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

haha, ma celo to trziste je fatamorgana. 

sve je to lov u mutnom. vise od pola ovih sa e-baya je fake a barem cetvrtina nije iz 1985. vec neka kasnija verzija. tako da, u vrh glave, imas 10-20% sanse da nisi bacio novac u bunar.

Link to comment

Meni to ista priča ko i sa pronalaskom retkih sportskih automobila u ambarima. Pa jbt koliko je tih automobila zapravo napravljeno, što ih sve zatrpavaju slamom i što niko ne češlja te ambare po 50 i više godina?

Link to comment

ja sam bio skeptik dok rođenim očima nisam video u dvorištu u vranjskoj banji parkiran vw karmann ghia /ili neki drugi vw koji je jako sličio, nisam ekspert/. u stanju poliraspada naravno, sigurno je stajao više decenija pod hrastovim drvetom, nije u ambaru.

Link to comment

e dobro da si okačio, jel zna neko ko je / šta je HOKA

 

vidim i ovde na ostrvu u radnjama ima da se kupi, uglavnom neki runners modeli sa đonom ko mančmelou

Link to comment

3 momka dizajnera, radili u salomonu, predlozili da salomon napravi patiku laku ali sa oversized/konfornim djonom. u salomonu ih ismejali i rekli da je to - sa tadasnjim materijalima i tehnologijama - nemoguce.

oni izasli iz salomona, osnovali hoku i dokazali da je moguce. za 10 godina su dosli do 3 mlrd usd prometa.

  • +1 1
  • Hvala 5
Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

e dobro da si okačio, jel zna neko ko je / šta je HOKA

 

vidim i ovde na ostrvu u radnjama ima da se kupi, uglavnom neki runners modeli sa đonom ko mančmelou

najudobnija patika usvijet, neku klifton rabim već duže vreme

 

sad gledam dal da je zamenim sa on run-om

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...