Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

13 hours ago, Patty Lee said:

Pitanje svih pitanja, da l šuška ovaj selotejp kad hodaš, da l se čuje onaj zvuk kao kad zgaziš na žvaku, pa uđeš u banku gde je grobna tišina i svi samo u tebe blenu???

 

Mislim, nosila bih, ali razmišljam naglas.

ne suska jer nije selotejp. to je duct tape.

ako mozes kupi bez toga, ako je jeftinije, i ja cu ti to zalepiti za dz. jos ces moci da biras par boja, ne samo crne.

  • Haha 3
Link to comment

ok :) 

 

ajde onda preporucite da li da idem sa classic ili skater? da li ima razlike sto se tice udobnosti? ne skejtujem ali mnogo hodam:)) ne primecujem neku razliku u kalupu, vise u materijalu djona, ako se ne varam. elem, vredi li za neskejtera skejter varijanta za malo vise para?

 

inace, koincidencija, gledam ovaj video na jutjubu juce kad ono, bas te vansike (nista neobicno, naravno) nego, komplet outfit je super! farmerke, majica, torba... ima da iskopiram :D 

 

Spoiler

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

@roksi Pa šta ti se sviđa najviše? Ja imam tri para Vansica: slip-on šahovnica, high tops crne klasične i jedne old skool stacked, ali sve su platforma modeli (dupli đon, don’t ask). Najudobnije i najlepše su slip on, kao te iz videa, idu uz sve živo i mrtvo. Najneudobnije su high tops + skidaju mi čarape non-stop! Ove treće sam malo nosila ali definitivno nisu za dugo hodanje, rekla bih.

 

edit: btw, i ja volim Never too small kanal :hihi:

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment

In other news, izlazi nova Fenty x Puma kolaboracija:


Ovo je nešto najružnije što sam u životu videla, a ja se rekreativno ložim na one patike za beskućnike, prema tome, that says a lot. :dry:


IMG_1118.jpeg.ea0df56151460bb113db9835fb67fa7b.jpeg

 

Tragično.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Patty Lee said:

@roksi Pa šta ti se sviđa najviše? Ja imam tri para Vansica: slip-on šahovnica, high tops crne klasične i jedne old skool stacked, ali sve su platforma modeli (dupli đon, don’t ask). Najudobnije i najlepše su slip on, kao te iz videa, idu uz sve živo i mrtvo. Najneudobnije su high tops + skidaju mi čarape non-stop! Ove treće sam malo nosila ali definitivno nisu za dugo hodanje, rekla bih.

 

imam i ja, isto! :) jedne high tops, jedne (skroz crne) slip-on i one old skool vansice. te old skool su mi omiljene za gym jer je djon skroz ravan a udobnije su mi od starki. istina, nisu idealne za hodanje, pogotovo na pocetku. kasnije, kad se malo razdrade (high tops, pogotovo, njima je bas trebalo dosta vremena da postanu nosive na duze staze) su barem meni sasvim ok i za nesto duze etape. ali, istina, da su idealne za hodanje, nisu:)) 

 

 

moje nisu dupli djon ali mi se i te motaju po glavi! :D 

 

 

nego evo na sta sam ja mislila, ovde u aus na sajtu mi iskacu dve opcije za te "kockaste", classic i skater. pa reko ako imate neki savet, pro & con:

 

classic

https://www.vans.com.au/classic-slip-on-vn-0eyebww-bkw.html

 

skater

https://www.vans.com.au/skate-slip-on-vna5fcaauh-blk.html

 

 

 

Quote

edit: btw, i ja volim Never too small kanal :hihi:

 

:) super kanal, bude bas dobrih adaptacija 

  • +1 1
Link to comment

@roksi Aaaaaaa sad razumem šta pitaš :isuse: Skate su “tvrđe” od classic, imaju deblji đon i treba im duže vremena da ih razgaziš! A classic nemaju arch support pa nisu najudobnije ako ti trebaju za dugo hodanje, šetnje, itd. i brže se raspadnu (ovo realno zavisi i od toga koliko ih nosiš), plus je što imaš veći izbor dezena/stilova.  U skate uložak može da se izvadi i menja po potrebi, a u classic je zalepljen. Ja bih uzela skate! Njih sam primetila da preporučuju i za dugo stajanje.

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, Patty Lee said:

@roksi Aaaaaaa sad razumem šta pitaš :isuse: Skate su “tvrđe” od classic, imaju deblji đon i treba im duže vremena da ih razgaziš! A classic nemaju arch support pa nisu najudobnije ako ti trebaju za dugo hodanje, šetnje, itd. i brže se raspadnu (ovo realno zavisi i od toga koliko ih nosiš), plus je što imaš veći izbor dezena/stilova.  U skate uložak može da se izvadi i menja po potrebi, a u classic je zalepljen. Ja bih uzela skate! Njih sam primetila da preporučuju i za dugo stajanje.

 

 

e to to! :) super, hvala, patty :*

 

isto, naginjem ka skater vatijanti jedino sto znam koliko i classic verziji treba da se razrade, a nestrpljiva sam :D videcu, mozda ipak bolje da odem i da ih probam i tako uporedim. mislila sam da ih kupim online ali mozda bolje uzivo.

Edited by roksi
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, roksi said:

 

imam i ja, isto! :) jedne high tops, jedne (skroz crne) slip-on i one old skool vansice. te old skool su mi omiljene za gym jer je djon skroz ravan a udobnije su mi od starki. istina, nisu idealne za hodanje, pogotovo na pocetku. kasnije, kad se malo razdrade (high tops, pogotovo, njima je bas trebalo dosta vremena da postanu nosive na duze staze) su barem meni sasvim ok i za nesto duze etape. ali, istina, da su idealne za hodanje, nisu:)) 

 

 

moje nisu dupli djon ali mi se i te motaju po glavi! :D 

 

 

nego evo na sta sam ja mislila, ovde u aus na sajtu mi iskacu dve opcije za te "kockaste", classic i skater. pa reko ako imate neki savet, pro & con:

 

classic

https://www.vans.com.au/classic-slip-on-vn-0eyebww-bkw.html

 

skater

https://www.vans.com.au/skate-slip-on-vna5fcaauh-blk.html

 

 

 

 

:) super kanal, bude bas dobrih adaptacija 

Za te pare batali obe varijante. Kockice kupi jedino ako su 50$.
E sad koju varijantu, ne znam. “Skate” verzija navodno ima bolju tehnologiju djona. Moja žena obožava kockice, ali u “platforma” verziji, koje nema više da se kupi. Ćera je dobila od komšinice “platforme”, al duboke sa pertlama, i to je model za bacanje koliko je loša saradnja patike sa đonom.

Ja volim Vansice, al to je pandan starih Chuck Taylor po udobnosti. I kad navikneš stopala na njih, stižeš kući umorniji nego da si bio u drugoj obući.


Btw, sramim se priznati, ali Chuck Taylor platforme (Move i Lift, valjda) mi super izgledaju

 

8CCFC821-B780-4DF2-8DA1-A903A69F1DC6.thumb.jpeg.644742997fdba8d2a30c5864eb4af883.jpeg75E4C312-2FA3-41A7-A863-537819DF7371.thumb.jpeg.96ba7dec7518dd4f8a636906280a2ae0.jpeg

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Za te pare batali obe varijante. Kockice kupi jedino ako su 50$.
E sad koju varijantu, ne znam. “Skate” verzija navodno ima bolju tehnologiju djona. Moja žena obožava kockice, ali u “platforma” verziji, koje nema više da se kupi. Ćera je dobila od komšinice “platforme”, al duboke sa pertlama, i to je model za bacanje koliko je loša saradnja patike sa đonom.

Ja volim Vansice, al to je pandan starih Chuck Taylor po udobnosti. I kad navikneš stopala na njih, stižeš kući umorniji nego da si bio u drugoj obući.


Btw, sramim se priznati, ali Chuck Taylor platforme (Move i Lift, valjda) mi super izgledaju

 

8CCFC821-B780-4DF2-8DA1-A903A69F1DC6.thumb.jpeg.644742997fdba8d2a30c5864eb4af883.jpeg75E4C312-2FA3-41A7-A863-537819DF7371.thumb.jpeg.96ba7dec7518dd4f8a636906280a2ae0.jpeg

 

uu lepe su te conversice! ma da, isto. i meni su platforme pocele da zapadaju za oko i da me prizivaju:)) 

 

ovde kod mene izgleda jos ima tih sto tvoja zena nosi/voli. i meni su sada zanimljive jer spajaju obe mi zelje, i kockice i platformu :D eto kako ste me @Patty Lee i ti namamili iz nehata! :D moracu i njih onda da probam:))

 

e sad cena jeste "prava sitnica" i definitivno nije ekvivalentna kvalitetu (slazem se, $50 bi bilo realnije) ali bice mi tesko da odolim sada kada sam se polako ali sigurno ubedila da mi "trebaju". :D

 

 

Quote

Ja volim Vansice, al to je pandan starih Chuck Taylor po udobnosti. I kad navikneš stopala na njih, stižeš kući umorniji nego da si bio u drugoj obući.

 

jep, istina:))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...