Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

22 minutes ago, Sandradjer said:

Mene stvarno cudi toliki hejt ka ovim startas patikama. Prave ih sigurno minimum 50 godina, trude se, razumna im je cena. I sad kao da su najgore na svetu 

Najobicnije patike da prosetas u njjma

 

IMG_20230902_222140.jpg


Meni su se svidele jedne koje ne mogu sad da nađem, videla sam ih davno na jednoj ex forumašici, mislim da su bile ove:

 

IMG_1092.thumb.jpeg.974cfaf17fff1530fe31f4c5ed669607.jpeg

Ili ove:

IMG_1090.thumb.jpeg.6f4b5e201d153a011d35bf593aaedc81.jpeg
Ali ipak ne.

 

Btw, ona tetka što sam je pominjala na prethodnoj strani se raspitivala da l mogu ove da joj nabavim :lolol:

IMG_1089.thumb.jpeg.9db6f9bf5cfdce3aa0d4ca2002df5e00.jpeg
 

Pa je odustala.

Totalni bedak, njen posao plače za propuštenim outfitima, a kad bih mogla da napišem šta/gde radi plakali bismo svi zajedno sad :cry:

Edited by Patty Lee
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

Vijam skroz crne ravne duboke najke, idem malo u goticare, komplet crne

Ma i ja sam. To malo serem, sviđaju mi se na forumu, ali kad odem da kupim, bude crno sve

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Patty Lee said:


Meni su se svidele jedne koje ne mogu sad da nađem, videla sam ih davno na jednoj ex forumašici, mislim da su bile ove:

 

IMG_1092.thumb.jpeg.974cfaf17fff1530fe31f4c5ed669607.jpeg

Ili ove:

IMG_1090.thumb.jpeg.6f4b5e201d153a011d35bf593aaedc81.jpeg
 

Btw, ona tetka što sam je pominjala na prethodnoj strani se raspitivala da l mogu ove da joj nabavim :lolol:

IMG_1089.thumb.jpeg.9db6f9bf5cfdce3aa0d4ca2002df5e00.jpeg
 

Pa je odustala.

Totalni bedak, njen posao plače za propuštenim outfitima, a kad bih mogla da napišem šta/gde radi plakali bismo svi zajedno sad :cry:

Vidis kakva je sudbina postenog hipstera ovde :D.

Tek sad vidim da na ovim belim pise jebiga.

Planiram da kupim jedne, ali imam tacno jedan dezen koji hocu, da bude oker-bordo dominantno. Nisam takve videla 

Edited by Sandradjer
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Čekamo da Guči nalepi svoj logo na Startas i da ih prodaje za 1500$.

Kad mogu one gumene sandale za plažu što smo nosili kao mali, može i ovo.

ja nosim i dalje al nemam guci

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

ja volim i nove startasice i boromine. 

startast cesto radi kolaboracije, svasta tu bude (nije ni tesko uci u aranzman koliko znam) ali i njihov regularni dizajn je super.

 

kao mala nisam nosila startas, mama mi nije dopustala zbog tankog djona.

 

borovo je uradilo odlican posao sa ribrendingom ove dvije linije obuce, mozda i najbolji kada govorimo o yu nostalgiji kao okosnici brenda. ovo ostalo sto se vidja sad vec masovno, sa slikom bilo cega iz jugoslavije na bilo cemu, bez dizajnerske obrade, nerijetko i bez postovanja autorskih prava (ova jedna prodavnica, zaboravih kako se zove, hiperaktivna na fb i insta) cista je komodifikacija i gubi smisao.

manonija recimo radi odlicno (nema obucu doduse).

Edited by morgana
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

@morgana I meni se sviđaju boromine! :wub: Startas ni ne razmatram, povuče me povremeno lep dizajn, ali u suštini ne volim te platnene patikice sa tanušnim đonom, ne stoji mi lepo i izgledam kao foka koja se nasukala i panično mlatara nogicama.
Manonija mi je super par puta sam tamo kupila poklone za druge, ali za sebe nisam još ništa uzela (najviše mi se se sviđa ona “legla orla vučje staze” majica ali ima samo u boji senfa molim vas kad se ikada ikome nešto dobro dogodilo u boji senfa?!). Ako se setiš koja je ta hiperaktivna prodavnica piši baš me zanima!

  • +1 1
Link to comment

Ova tema je oteta i vreme je da joj se promeni ime, a da se napravi novi Topić za patike, scarpe i sneakers bez pominjanja brendova koji su spominjani u zadnjih pet strana i da ne pominjemo boromine ili kako već. :'(

plaky

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...