Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bila je Borovo radnja, nekada davno, kod Londona, u prostoru gde je danas Banka Inteza. Kada sam u 4.osnovne išla na rekreativnu nastavu na Šuplju stenu, tamo su mi kupili jedne startas patike (bele sa nečim zelenim, đon ili neki znak), da imam šta da akam po planini (reči mog tate) .

Gadnog li komada obuće. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Ras said:

Startas patike treba da koštaju 130 evra, tada bi ih mnogo više ljudi zavolelo.

Zasto da ne, kao da ne prodaju sve i svasta po svetu.

Bas su simpaticne patike 

 

IMG_20230902_211604.jpg

Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:

Startas su kod nas malo skuplje (naravno) pa nisam iznenađena cenom, u Jevremovoj25 su ih prodavali za oko 4,5k tako nešto, pa sam pretpostavila da su u Cro još jeftinije.


Sad im gledam sajt, pa još postoje Borosane???
Ok, je l ovo neko video uživo igde od 1982? 

IMG_1075.thumb.jpeg.e266208c7aad5e87772618a16130a102.jpeg

 

Zar ovo ne nose samo medicinske sestre iz Titovog vremena  :unsure:

 

 

Mislim da sam nekom prilikom pre vise godina spomenula (ne da treba vi da pamtite nego razmišljam da li imam Deja Vu sad) da je moja drugarica u Nemačkoj naručila skroz crne i roze-bele Borosane da joj stignu iz Hrvatske. Iz nekog razloga su joj jako prijale nogama, a one skroz crne su hit medju njenim gotičarima :)

  • +1 2
Link to comment

Erm, ja sam ljanka što se patika tiče. Poluljanka. Polu jer mi se sviđaju jednostavne adidas (to je ok), i drečave spejs s đonovima nekim. Pretpostavljam da se radi o kompleksima iz devedesetih koje sam tad uspešno maskirala starkama, ali sad moja dizel ličnost izranja na videlo.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Mene stvarno cudi toliki hejt ka ovim startas patikama. Prave ih sigurno minimum 50 godina, trude se, razumna im je cena. I sad kao da su najgore na svetu 

Najobicnije patike da prosetas u njjma

 

IMG_20230902_222140.jpg

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, Sandradjer said:

Mene stvarno cudi toliki hejt ka ovim startas patikama. Prave ih sigurno minimum 50 godina, trude se, razumna im je cena. I sad kao da su najgore na svetu 

Najobicnije patike da prosetas u njjma

 

 

Meni su uvek bile ružne. U nekom momentu sam videla da su fensi, al džaba. Ružan mi je kljun. Kapiram da ima ljudi kojima su i starke ružne,

Plus sad s ovom nogom gledam koliko je đon prilagođen, i bežim od svega ravnog. E da, meni su rakođe ružne i ove koje deca sad mnogo vole da nose al ne mogu da se setim brenda. 

 

Edit. Vans

E čak imam jedne ali one su mutant vansa ka starkama pa kao ajde

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Meni su uvek bile ružne. U nekom momentu sam videla da su fensi, al džaba. Ružan mi je kljun. Kapiram da ima ljudi kojima su i starke ružne,

Plus sad s ovom nogom gledam koliko je đon prilagođen, i bežim od svega ravnog. E da, meni su rakođe ružne i ove koje deca sad mnogo vole da nose al ne mogu da se setim brenda. 

 

Meni je sada bitno da je ravno, u stvari tacnije je da me ne zanima visina.

Vijam skroz crne ravne duboke najke, idem malo u goticare, komplet crne, nabavio sam chile adidas crni gornji deo, imam PSG donji najke. Crna kapuljaca 

 

Kolega fura starke duboke, 8K su nove, samo naruci svake godine drugu boju, pravi je promoter, treba da mu daju dzaba celu seriju. Nisam jos prelomio, da ne pomisli da ga kopiram

Dobre su starke, uzecu tamno plave i crne duboke

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...