Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vratio sam se iz Kine prosle sedmice i spremam se da pustim na trzsite moju novu kolekciju HTZ cipela. Da cujem kritike?

 

VQCQfUml.jpg

ngkqH8fl.jpg

 

37E0W4Fl.jpg

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Poludziber said:

Vratio sam se iz Kine prosle sedmice i spremam se da pustim na trzsite moju novu kolekciju HTZ cipela. Da cujem kritike?

 

VQCQfUml.jpg

ngkqH8fl.jpg

 

37E0W4Fl.jpg


Žasu brt 🤣

gde bre na sneakers topic … 🤣

 

salim se. Za koga su dobre su.
Triple black, nema? 😂 zar to nije najprodavaniji colorway? 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Imam jedne zift crne Skechers patike koje nisam nosila ne pamtim. Htela sam da ih povampirim ali mi nekako ovako kompletno crne deluju malo obične. Da li da kupim neke zanimljive pertle ili da ih koristim kako su nameravane da izgledaju, šta kaže sneaker moda?


pertle obavezno.

customization? daj klincima fluo flomastere, da ti nacrtaju nesto.

  • Haha 1
Link to comment
Vratio sam se iz Kine prosle sedmice i spremam se da pustim na trzsite moju novu kolekciju HTZ cipela. Da cujem kritike?
 
VQCQfUml.jpg
ngkqH8fl.jpg
 
37E0W4Fl.jpg

Meni ove plavo crvene najbolje kad su već HTZ [emoji12]



....shiit has hit the fan.
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Vratio sam se iz Kine prosle sedmice i spremam se da pustim na trzsite moju novu kolekciju HTZ cipela. Da cujem kritike?
 
VQCQfUml.jpg
ngkqH8fl.jpg
 
37E0W4Fl.jpg
Prave letnje.
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Imam jedne zift crne Skechers patike koje nisam nosila ne pamtim. Htela sam da ih povampirim ali mi nekako ovako kompletno crne deluju malo obične. Da li da kupim neke zanimljive pertle ili da ih koristim kako su nameravane da izgledaju, šta kaže sneaker moda?

Obavezno pertle :) sad mi stao mozak, kako smo zvali ove cipele?¿ Nosile se sarene pertle osamdestih uz njih

creatorice-ala-sajmonice-nekad-slika-139

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Imam jedne zift crne Skechers patike koje nisam nosila ne pamtim. Htela sam da ih povampirim ali mi nekako ovako kompletno crne deluju malo obične. Da li da kupim neke zanimljive pertle ili da ih koristim kako su nameravane da izgledaju, šta kaže sneaker moda?

 

Stavi bele pertle na njih i dobićeš savršenu kombinaciju :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...