Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

6 hours ago, Patty Lee said:

Nažalost nema, držao ih je nekad OfficeShoes, ako naletiš negde van kupuj ne pitaj preudobne su!

imam jedne i pri kraju su mi i sve mi zao da ih nosim osim u specijalnim prilikama.

imam jedne nike platnene tennis court canvas or something i njih cuvam za svadbu ako se ikad budem zenio 🤣

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Leguanos sam ti već preporučivala, kao da hodaš na oblacima

 

Spinwyn ako si razdragan

 

leguano-spinwyn-purple-2_1920x1920.png

 

 

Ili Aktiv crna kao malo ozbiljnije

 

leguano-aktiv-lavaschwarz-schwarze-Sohle

 

 

Ima li ovih u Srbiji ?

Link to comment
4 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Leguanos sam ti već preporučivala, kao da hodaš na oblacima

 

Spinwyn ako si razdragan

 

leguano-spinwyn-purple-2_1920x1920.png

 

 

Ili Aktiv crna kao malo ozbiljnije

 

leguano-aktiv-lavaschwarz-schwarze-Sohle

 

 


 

Vine Wtf GIF

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, Lezilebovich said:

Ima li ovih u Srbiji ?

 

Nema, ali H. je negde u EU pa je njemu lako dostupno. U Nemačkoj ih ima uvek po radnjama za hiking i slične aktivnosti - tako sam i ja nabasala na njih.

  • +1 2
Link to comment

Aj malo opisi filing barefoot patika. Koliko ti je trebalo da se naviknes na njih s obzirom da maltene nema cushioninga?

ja se nekako navikao na espadrile sa jako tankim djonom al ako ceo dan provedem u njima bole me tabani. Doduse u tim patikama je sigurno bolji djon pa napisi impresije.

Link to comment

Meni najveći problem sa Hokom je taj što imaju previše opcija a nisam školovao. Mach mi se sviđa ovako na oko i Clifton 9. Moram da izučim materiju malo.

Link to comment
Poklekoh i kupih patike za trčanje tj. pre za šetnju inspirisane trčanjem. Sve to mi je u najbolju ruku ružnjikavo, ove koje sam kupio takoÄ'e, ali udobne su nenormalno. Počinjem da razumem zaÅ¡to ljudi to nose. Nosim ih svaki dan. 
 
Ultraboost 22 
 
image.thumb.png.0d29ee34ae426989b2605dd06061221a.png
Najbolja odluka ikad, da uzmem patike za trčanje kao lifestyle patike, već drugi par takvih patika nosim na taj način.
  • +1 1
Link to comment

Мени је вазда било несхватљиво да некоме рецимо просечне New Balance патике нису новољно удобне за свакодневно ношење већ мора да носи патике за трчање. Знаш ај као старке или неке плитке Адидас донекле и да разумем ако си већ цео дан на ногама, али овако није да нема више него довољно удобних и оку угодних патика за кежуал ношење.

Link to comment
8 minutes ago, johan nagel said:

Мени је вазда било несхватљиво да некоме рецимо просечне New Balance патике нису новољно удобне за свакодневно ношење већ мора да носи патике за трчање. Знаш ај као старке или неке плитке Адидас донекле и да разумем ако си већ цео дан на ногама, али овако није да нема више него довољно удобних и оку угодних патика за кежуал ношење.

jebiga stari se.

ja sam citav zivot nosio starke dok nisu tamo kasnih 90-ih poceli da ih prave kinezi. i uvek na bosu nogu osim zimi naravno.

nikad me americke nisu nazuljale ali kineske su me ubile.

i to sam prestao nda nosim.

gledao sam pre neki dan one francuske hoka. jebote one nemaju 30 grama. to mi treba iako bi voleo leti samo superga ili vans ili tajgerice ko nekad.

no sve vise udobnost dobija prednost

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Meni najveći problem sa Hokom je taj što imaju previše opcija a nisam školovao. Mach mi se sviđa ovako na oko i Clifton 9. Moram da izučim materiju malo.

odeš, probaš i rešiš problem

ako nemaš nameru da trčiš polumaraton i maraton laički bi rekao da nema neke spec razlike

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 30. 6. 2023. at 11:37, Djuro said:


nema, propao brand. 
kupi u italiji.

ima neki site da se naruci?

na njihovom nema crne gore.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...