Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

37 minutes ago, Heaviside said:

Znam sa hoku ali ultraboost mi je donekle prihvatljiv da nosim na podvrnute čino pantalone i to, pogotovu jednobojni "dna" modeli za koje nisam ni znao do postoje dok nisam kupio ove pa počeo da se zanimam. Hoka mi je stvarno samo za trenerku ili šorc. Al moraću da probam pošto ne mogu da zamislim patike drastično udobnije od ovih :D


haha, malo si ti onda patika probao 😅. UB je težak kao tuč, zato niko ni ne trci u njima.

  • +1 2
Link to comment

Ja nosim Hoku i na pantalone sa džepovima, al' te moje patike su crno-bele, pa i može.

 

Ultraboost 22 GTX su mi dobre po kraju zimi i po kiši, ali GTX model je izgleda malo manji od običnog unutra zbog membrane, pa nisu udobne za duže nošenje. Trebalo je da čitam recenzije pre kupovine.

Link to comment
5 minutes ago, Djuro said:


haha, malo si ti onda patika probao 😅. UB je težak kao tuč, zato niko ni ne trci u njima.

Pa daj neku preporuku, kažem da sam tek ušao u svet takvih patika. Od tih ultra udobnih sam stvarno malo probao. ON i Ultraboost.

 

Ne trčim pa mi težina ne predstavlja problem, a sviđa mi se ekstremni "cushion" i rastegljiv materijal gore. Šta ima u tom stilu, a da je bolje i da nije totalno sportska estetika?

Edited by Heaviside
Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Ja nosim Hoku i na pantalone sa džepovima, al' te moje patike su crno-bele, pa i može.

+1 :nobles:

 

moje su clifton crno-bele pa mogu uz sve, mada ih ne nosim uz jeans

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

Ja nosim Hoku i na pantalone sa džepovima, al' te moje patike su crno-bele, pa i može.

 

Ultraboost 22 GTX su mi dobre po kraju zimi i po kiši, ali GTX model je izgleda malo manji od običnog unutra zbog membrane, pa nisu udobne za duže nošenje. Trebalo je da čitam recenzije pre kupovine.


evo, objasni ti Heviju razliku izmedju UB i Hoke.

Link to comment
12 hours ago, bradilko said:

ima li negde u srbini da se kupe superga patike?

 

Nažalost nema, držao ih je nekad OfficeShoes, ako naletiš negde van kupuj ne pitaj preudobne su!

Link to comment

U potrazi s
Za Reebok Classic onim "bela kafa" boja kože kojih "nema nigde" uzeo ove...
70adf42bfe07174604472768d8e32c7d.jpg



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:


evo, objasni ti Heviju razliku izmedju UB i Hoke.

Nema šta da mi objašnjava, zamolio sam za preporuku šta da gledam, za hoku napisao da ću da probam. Prihvatam da postoje patike iste namene ali boljih performansi od ultraboost pobogu. Samo ne znam koje su.

Edited by Heaviside
Link to comment

...i sad žena dolazi i kaže:
Evo kupila sam nove tikepa, moće i na koncert ako me zgaze ne vidi se ništa...
Tačno ću da se roknem...
84d98d70e38e70ba65c506d3cb00b2be.jpg



....shiit has hit the fan.

  • Haha 1
Link to comment
46 minutes ago, Heaviside said:

Nema šta da mi objašnjava, zamolio sam za preporuku šta da gledam, za hoku napisao da ću da probam. Prihvatam da postoje patike iste namene ali boljih performansi od ultraboost pobogu. Samo ne znam koje su.


nemoj se ljutiti pobogu. 😅


malo smo pomesali loncice, uporedjujuci running modele sa sneakerima. zato je tesko dati preporuku.

 

sneakeri su cool ali nisu udobni.

running modeli su laki i udobni, ali nisu sexy.

Ovaj tvoj UB nije bas najbolji za trcanje ali vidimo da tebi (zapravo mnogima) odgovara “za svaki dan”. A to je i najvaznije.
I sasvim pristojno izgleda. 

 

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, maheem said:

 

Nema lepih patika za trcanje jbga.

 

Nema, al baci neki preporuku ako znaš za nešto što izgleda makar pristojno. Ne moraju ni da budu baš za trčanje, i ultraboost je više lifestyle patika. 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Nema, al baci neki preporuku ako znaš za nešto što izgleda makar pristojno. Ne moraju ni da budu baš za trčanje, i ultraboost je više lifestyle patika. 

 

Leguanos sam ti već preporučivala, kao da hodaš na oblacima

 

Spinwyn ako si razdragan

 

leguano-spinwyn-purple-2_1920x1920.png

 

 

Ili Aktiv crna kao malo ozbiljnije

 

leguano-aktiv-lavaschwarz-schwarze-Sohle

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...