Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne ocekujte previse. 

udobni su oni modeli za trcanje, a ove snikersi (tipa roger) su kesa.
kvalitet, cak ni onih za trcanje, nije dobar - oni cloudi na djonu se raspadaju relativno brzo, ulaze kamencici u njih, a patike (gornjica) uglavnom sve pucaju tamo gde se patike lome (prelaz stopala ka prstima. previse su kruti i krti gornji materijali.

 

rezime: ni najbolje (trkacke) modele ne vredi placati preko 80-100 evra.

 

rezime2: to je mlada firma i patike su im sve bolje. Uce na svojim greskama i, Ko zna, mozda i postanu respektabilan brand.

 

Link to comment

Fad, kao i toliki pre nj. Ne razumem vas. Ni skupljanje patika doduše, al' ja sam seljak čovek tako da ne obazirite se i nastavite molim vas.

Link to comment

Jesu, ja ih bas volim obe. Resila sam se dva para nekih "prepotopskih" patika i jedan nosiv i OK par skoro ostavila u domaji. Da optimizujem prtljag ubuduce.

 

Inace, retro rukometaske u svim mogucim bojama i kombinacijama su im predivne.

Edited by Moonwalker
Link to comment
On 31.3.2023. at 19:44, mraki said:

Izlizale mi se nmd_r1 i htedoh da uzmem isti model jer baš volim te patike… 

6214bef2cfc54ec3ae7a9978e01be167.jpg?imw

 

Znači, isti model i isti broj, samo druga boja… i ove nove ne mogu ni da obujem, materijali drugačiji, neelastični. Stare su ekstremno udobne i mekane, samo im se iscepalo platno, ove nove su nekako uspele da budu skroz drugačije. Sad moram da ih vraćam. :huh:

Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Znači, isti model i isti broj, samo druga boja… i ove nove ne mogu ni da obujem, materijali drugačiji, neelastični. Stare su ekstremno udobne i mekane, samo im se iscepalo platno, ove nove su nekako uspele da budu skroz drugačije. Sad moram da ih vraćam. :huh:

 

kako znas da je isti model? 

ista je sifra?

Link to comment

Isti naziv modela, ne kažem da nema nekih varijacija, očigledno ima.

Imam nmd_r1 od pre par godina i to je neki ultra elastični materijal koji se lako obuva i prilagodjava stopalu. Ovo je nešto kruto i neudobno, nezgodno za obuvanje.

Na oko isto (sem boje) ali filing skroz drugačiji.

Edited by mraki
Link to comment
On 11.4.2023. at 21:58, Moonwalker said:
  Reveal hidden contents

spacer.png


Poklekoh, ali tesim se da ce meni trajati…

 

Adidasove retro patike ovog proleca :blush:

 


 

Patike stigle i ponovljene.

 

Elem, model je zenski sto ce reci kalup je uzi nego kod uniseks patika. Kontam da je bolje kupiti sa probanjem pogotovo za one koji su izmedju brojeva, rekla bih i da je kraci kalup od standardnog. Meni su moje taman, iako bi i pola broja (ne postoji) vece vrsile posao.

 

Udobne su (strapacirung), stopalo stoji nagnuto ka prstima - peta je podignuta. Deluju da su prvenstveno za tenis namenjenei. Lepo izgledaju na nozi uzivo. Nisu dzombaste.

 

 

Link to comment

Ako neko voli Vans (MN Atwood - 46), imam nove poručene sa officeshoes, ali pogrešan broj. Bukvalno sam probao jednu, a ovu drugu izvukao za slikanje. 

Za PPP članove samo 7000din.

 

https://www.officeshoes.rs/cipele-vans-plitke-patike-mn-atwood/60392

 

 

Boja: Zelena
Tip: Plitke
Materijal: Prevrnuta koža
Proizvođač: Vans
Dužina gazišta: 30 cm
Broj: 46

Muške patike 
Kolekcija: Jesen-Zima 2022 
Način izrade: Lepljena obuća 
Sastav lica: Prirodna koža 
Postava: Tekstil 
Đon: Guma 
Boja: Zelena 
Održavanje: Sprej za kožu i četka 
Deklarisano: Obuća za suvo vreme

 

337636458_9052737124800678_3415148518507

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...