Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, johan nagel said:

Жанру је овај задњи део код ових других (не види се лепо на слици) иначе су океј. Мада је мени тај буст ђон само за трчање ал ко воли и овако нек изволи.

Meni nije loš ni taj zadnji deo.

Ne mogu još da se odlučim. 

Edited by mraki
Link to comment

Boost je, realno, stara ploča. Pregazilo ga je vreme. Pretezak, preosetljiv i pretvrd, u poredjenju sa novim tehnologijama.

(ovo govorim za running modele)

  • +1 1
Link to comment

Haha,

ali kakav genijalan ulaz On-a na novo trziste: dovode premium brand i odmah krecu sa -20% 🤣🤣😬

 

al’ tako ti je to kad debilima daš distribuciju…

Link to comment

Ti popusti su smisljeni iz dva razloga, jedan je psiholoski u prikazu, a drugi je sto to za vecinu ljudi koji u kupuju u SV na primer i nije popust jer imaju kartice sa 10‐20%... U sustini, kad sv spusti cenu 20%, to je prava cena...

Link to comment
7 hours ago, Djuro said:

jasno je meni sta oni rade i zasto, ali tako se unistava brand. 
jos nije ni zaziveo a vec su ga zaklali.

 

Episode 1 Applause GIF by Friends

 

 

 

nikako da kažeš kako to uništavaju brend?

:mellow:

Link to comment
6 hours ago, Lezilebovich said:

Koliko su samo ruzne ... ali mislim da cu da zapucam da ih probam :D

 

 

Najudobnije patike koje sam probao, doduše nisam fan patika za trčanje pa nisam ni probao mnogo. Pravi trkači ih i ne cene previše. Nisam ih kupio baš zato što su previše ružne. U međuvremenu su izbacili milion modela pa može i da se probere. Ova Cloudvista mi OK izgleda. Roger kolekcija izgleda lepo na slici, klasične teniske patike ali uživo su jadnikave jer nije prava koža, a skupe su. Udobne su i one baš, ali za te pare mogu full grain kožne tenisice™ da se uzmu. Doduše ove ON su lakše od svih i udobnije od verovatno takođe svih.

 

image.thumb.png.f9523199e7f716c33a773b23fd331ce7.png

 

image.thumb.png.b26142d0b98d25522af25cf4a61b1014.png

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...