Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 2.11.2022. at 18:34, Mindaugas Žukauskas said:

Izvinite ako je bilo, tražim ove patike kod nas i nigde ih nema. Ne moraju identične, ali ovaj Reebok vintage fazon:

 

Screenshot-20221102-182649.png

 

Uzeh na kraju Adidas forum low skroz bele. Samo, malo me stežu sa strana jer imam kinda malo široko stopalo. Jel ima neki omekšivač kože ili tako nešto da se dobije par milimetara? Ne bih da ih vraćam, lepo mi čuče.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Uzeh na kraju Adidas forum low skroz bele. Samo, malo me stežu sa strana jer imam kinda malo široko stopalo. Jel ima neki omekšivač kože ili tako nešto da se dobije par milimetara? Ne bih da ih vraćam, lepo mi čuče.

A5442A5A-1A04-4788-88F5-F07181035AB8.jpeg.113979b7fc81866538b7b75a3a38dc8c.jpeg

 

ćera ih nosi par godina, sve čekam kad će da se raspadnu.

mislim da možeš da ih odneseš kod obućara da oh stavi na stegu i proširi ih.

a omekšavanje kože…mast ili slanina 😂

  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Uzeh na kraju Adidas forum low skroz bele. Samo, malo me stežu sa strana jer imam kinda malo široko stopalo. Jel ima neki omekšivač kože ili tako nešto da se dobije par milimetara? Ne bih da ih vraćam, lepo mi čuče.

Sad guglam i vidim da ima raznih leather softener preparata. Diy varijanta: debele čarape, obuješ patiku i feniraš pola minute deo koji želiš da proširiš.

Edited by maheem
Link to comment
45 minutes ago, omiljeni said:

TEAM ASICS

i to samo one onitsuka tiger

ove su mi goat i da ih opet negde nađem kupio bih 4 para:

 

0000207139213.jpg

 

 

Bas su lepe :wub:. Evo ih...

 

 

ONITSUKA TIGER unisex TIGER HORIZONIA lifestyle shoe

 

 

Meni se i ove svidjaju.

 

OHBORI EX MAKO BLUE/TIGER YELLOW | Onitsuka Tiger GB

 

 

@Mindaugas Žukauskas

 

Ovde taj kalup ima i da se kupi.

 

CVRLE 👣 Kalup za cipele... - CVRLE koža i repromaterijal | Фејсбук (facebook.com)

 

Potrazi po drogerijama tu neki od  Shoe strech sprejeva koji god da nabavljaju. (za kozne cipele i patike).  Mozda Scholl ima nesto. 

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, maheem said:

Sad guglam i vidim da ima raznih leather softener preparata. Diy varijanta: debele čarape, obuješ patiku i feniraš pola minute deo koji želiš da proširiš.

 

To sam i ja gledao, ali čisto da proverim i ovde da li je to neko radio i da li uspeva :)

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

TEAM ASICS

i to samo one onitsuka tiger

ove su mi goat i da ih opet negde nađem kupio bih 4 para:

 

0000207139213.jpg

nasao neke tajgerice, slicne ovima. 70-ak eura na popustu. mozda kupim u ponedeljak ako me ne obuzme pirocanski duh

Link to comment
TEAM ASICS
i to samo one onitsuka tiger
ove su mi goat i da ih opet negde nađem kupio bih 4 para:
 
0000207139213.jpg
Imam ove California 78 par godina, prilično izdržljiva patika.787405fcf7457492e197f54aa92baa13.jpg
  • +1 1
Link to comment

Marketinški stručnjaci su provalili da svaka patika bar 10% bolje izgleda kada se nosi sa farmerkama sa povrnutim nogavicama, pa ih bez greške tako sada predstavljaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...