Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Yeezy je baš poznat po fejkovima i teško se nalazi.  Definitivno bih bio oprezan. I ja se razmišljam da ih uzmem na leto za gaserske autfite. 

 

Danas JAK royal white high. Ne usuđujem se da okačim sliku iz lifta, ali nema ni ovde čarapa i pantalone se sužavaju tako da je slika dovoljno verodostojna :fantom:

 

 

Royal-Hi-White-Site-men-3.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Još imaju patike koje se teško nalaze i to u svim bojama po ceni i do duplo manjoj od inostranih sajtova tog tipa. Mislim na Yeezy, pretpostavljam da je slično sa retkim varijantama af1. Sumnjivo, dobro se treba raspitati pre naručivanja.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 

svaka vama cast, kad se usudjujete da kupujete preko websajta na kojem nema ni ime firme, ni broj telefona.

 

(jos je cudnije da, u nasoj (banana?) drzavi, takav webshop uopste moze da postoji)

ja ću da se usudim kad mrakiju dođu njegove

:fantom:

 

Link to comment
38 minutes ago, Heaviside said:

Još imaju patike koje se teško nalaze i to u svim bojama po ceni i do duplo manjoj od inostranih sajtova tog tipa. Mislim na Yeezy, pretpostavljam da je slično sa retkim varijantama af1. Sumnjivo, dobro se treba raspitati pre naručivanja.

 

Tačno, ja bih ovo preskočio samo tako. Ne postoji nijedan dokaz koji ukazuje na to da dobijaš originalne. S druge strane, rade već tri godine, možda je to nečija šema pa zato ne diraju. Svakako bih preskočio.

 

 

  • +1 3
Link to comment
8 hours ago, Fakundo Sava said:

Koje uloške za patike ili cipele preporučujete? 

Salomon Ortholite su meni dobri, dobar arch support. Trebalo bi da ima odvojeno da se kupi za desetak evrića. Ako tražiš obične uloške to jest.

Link to comment
10 hours ago, Fakundo Sava said:

Koje uloške za patike ili cipele preporučujete? 

 

Koje god sam probala, morala nove opet za mesec dana. Mislim da im je to prosek....

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...