Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 29.10.2022. at 13:18, johan nagel said:

Има таквих и по продавницама, Ваикики нпр, сигурно још негде.

Ima u pepco-u tri para 180din!😀

Nosim sa slipon patikama a idu i za baletanke

 

Link to comment
On 10.10.2022. at 20:54, Djuro said:

moj 574, Road To London serija, iz 2011:

 

image.jpeg.4bb1c5da208b5bf461bc62d5cbbad04c.jpeg

 

 

Baš sam u potrazi za tikepama. 574 je bio jedan od potencijalnih modela, ali sam odustao kada sam probao + pogledajte samo širinu ovog gornjeg dela, van pameti. Komedija. 

 

PXL_20221028_171425761.thumb.jpg.94a202d5628fb080fe642f7eea1008d9.jpg

Prešao sam sve sajteve relevantne i manje relevantne i našao ravno 0 modela koje sam želeo celokupnim bićem svojim. Našao sam 4, 5 koje bih i pazario jer baš moram da uzmem neke, ali sve su to bili kompromisi. Odem u NS u promenadu, obiđem Sport vision i Nsport i nađem ravno 0 modela od tih 5 koje sam odabrao pa sam pazario ove sa neka dva popusta za 3.5k dinara (džabana) da njakam dok se ne pazari nešto ozbiljnije. 

 

muske-patike-diadora-n-92-101173169-C313
 

 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

To bi za sebe?
Je li isporucuje Zalando tu? Ima ih kod njih, ako nema kod nasih distributera. Ali su na zenskom delu, pa nema velikih brojeva. Kazu da im je kalup manji.

 

Club C 85 vintage je model (zelena slova)

 

Postoje Club C 85 Unisex model. Taj ima vece brojeve (preko 42). Znak tj slova su u plavoj boji.

Edited by Moonwalker
Link to comment
6 minutes ago, Moonwalker said:

To bi za sebe?
Je li isporucuje Zalando tu? Ima ih kod njih, ako nema kod nasih distributera. Ali su na zenskom delu, pa nema velikih brojeva. Kazu da im je kalup manji.

 

Club C 85 vintage je model (zelena slova)

 

Postoje Club C 85 Unisex model. Taj ima vece brojeve (preko 42). Znak tj slova su u plavoj boji.

 

Koliko vidim, Zalando isporučuje u Hrvatsku, ne i kod nas. Ovo sam postavio sa zelenim slovima, nebitno je, samo da su na ovaj vintage fazon, i 42,5 broj :)

Link to comment

Fala. Samo ne znam kako bih izveo kupovinu ako bi stigle na lager. Nemam nikog u Hrvatskoj. Mada, Ilok mi je relativno blizu, ako postoji neka varijanta

Link to comment
11 hours ago, Mil@n said:

 

 

Baš sam u potrazi za tikepama. 574 je bio jedan od potencijalnih modela, ali sam odustao kada sam probao + pogledajte samo širinu ovog gornjeg dela, van pameti. Komedija. 

 

PXL_20221028_171425761.thumb.jpg.94a202d5628fb080fe642f7eea1008d9.jpg

Prešao sam sve sajteve relevantne i manje relevantne i našao ravno 0 modela koje sam želeo celokupnim bićem svojim. Našao sam 4, 5 koje bih i pazario jer baš moram da uzmem neke, ali sve su to bili kompromisi. Odem u NS u promenadu, obiđem Sport vision i Nsport i nađem ravno 0 modela od tih 5 koje sam odabrao pa sam pazario ove sa neka dva popusta za 3.5k dinara (džabana) da njakam dok se ne pazari nešto ozbiljnije. 

 

muske-patike-diadora-n-92-101173169-C313
 

 

 

 

imam ove diadora ali zelene. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...