Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

8 minutes ago, makondo said:

Molim da ovaj pas dobije svoje mesto na temi Ljubimci. Patike me ič ne interesuju ( nosim one u kojima mogu da stojim/hodam 8h, jer na poslu inače nosim uniformu). Fala lepo @burekdzija

 

molim da ovo dobije svoje mesto na perspicu! :wub:

Link to comment
10 hours ago, I*m with the pilots said:

Moj muz nosti te nepostojece carape (cak i zimi!), ni posle n godina ne mogu da se naviknem na takvo stanje stvari. :unsure:

kakve su to čarape? imam gomilu nazuvaka ali svake vire i iz patika i iz cipela, a to me nervira. bečim se po radnjama i učini mi se da sam našla neke pliće koje se neće videti, ali kad ih obujem uvek isto...

Link to comment
58 minutes ago, makondo said:

Molim da ovaj pas dobije svoje mesto na temi Ljubimci. Patike me ič ne interesuju ( nosim one u kojima mogu da stojim/hodam 8h, jer na poslu inače nosim uniformu). Fala lepo @burekdzija

 

Pas je biranim recima zamoljen da se ne gura bas na svaku fotografiju — bez uspeha. Dobice i svoje mesto na temi ljubimci.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
25 minutes ago, slepa živana said:

kakve su to čarape? imam gomilu nazuvaka ali svake vire i iz patika i iz cipela, a to me nervira. bečim se po radnjama i učini mi se da sam našla neke pliće koje se neće videti, ali kad ih obujem uvek isto...

Screenshot-20221029-123056.jpg

  • Haha 6
Link to comment
35 minutes ago, burekdzija said:

Pas je biranim recima zamoljen da se ne gura bas na svaku fotografiju — bez uspeha.


Ali najslađi su kad ukapiraju da se spremaš da ih izvedeš u šetnju, onda moraju da se natrte tako da nosom udariš u njihovo dupe kad se sagneš da se obuješ :D

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, slepa živana said:

kakve su to čarape? imam gomilu nazuvaka ali svake vire i iz patika i iz cipela, a to me nervira. bečim se po radnjama i učini mi se da sam našla neke pliće koje se neće videti, ali kad ih obujem uvek isto...

žiksi, moraju biti baš-baš plitke, ovakve npr.
3-pack-white-sports-grip-invisible-socks

ja sam takve u Bgd samo po pijaci nalazio, u prodavnicama su uvek one do zgloba, a to onda viri

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
38 minutes ago, aram said:

žiksi, moraju biti baš-baš plitke, ovakve npr.
3-pack-white-sports-grip-invisible-socks

ja sam takve u Bgd samo po pijaci nalazio, u prodavnicama su uvek one do zgloba, a to onda viri

Toetoe

Link to comment
19 minutes ago, johan nagel said:

Има таквих и по продавницама, Ваикики нпр, сигурно још негде.

ne sumljamtm, samo kažem da ja nisam nalazio

Link to comment

Што је боље него да си их као ја једном приликом узео грешком па још испоставиће се жемскетм типа бр 35.

  • Haha 2
Link to comment
On 29.10.2022. at 13:18, johan nagel said:

Има таквих и по продавницама, Ваикики нпр, сигурно још негде.

U Kotonu takođe.

Link to comment

Nista gore nego kad fensi dizajnerski brend izbaci neku workinclass ulicna moda imitaciju i naplati po ludilo ceni.msm gore je kad to neko kupi.

 

 

 

 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...