Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oprao ih juče...vanish pa mašina pa sredstvo za pranje sudova uz ribanje četka. Bio sam letos u njima u Beogradu u izlasku. Kakav epski zajeb. Od tada mi stoje tako odvratne, mislio sam da im nema spasa. 

Link to comment

Aj bar nešto u pičku materinu 

 

Btw, imam čarape ali se ne vide, to je sada moderno (među tetkama i gejevima)

 

A pantalone, scotch & soda mott super slim fit i još se sužavaju dole :D mislim da imam samo jedan par da nije taj model, volim šta ću siroma. Čak sam i ženu pitao da li da uzmem samo slim fit, ali njoj se ovako više sviđa. Ima žena ukusa.

 

Aj bar nije skinny fit, dajte mi makar za to malo kredita. 

  • +1 1
Link to comment

Dobro si se udala!

 

Voleeeo bih i ja da sam toliki gej da furam to i zimi jerbo mi se sviđa taj fazon pogotovu sa užim pantalonama, ali ispod 15 stepeni nosim normalne čarape, obično neke šarene happy socks.

 

Link to comment

Te "frulica" pantalone su jedna od odvratnijih stvari.
A opet jedino na patike idu realno.
A ove patike jesu gej....



....shiit has hit the fan.

  • Haha 2
Link to comment

Zanimljiva tema. Kod mene je to nekako bilo povezano sa sportom. U osnovnoj i srednjoj, dok sam aktivno igrao kosarku, nisam izlazio iz patika, mislim da osim cizmi za sneg nisam imao cipele. Tj jesam imao (kupila mi mama) ali ja nisam hteo da nosim. Kako sam krenuo na faks i zabatalio sport i krenule supstance, caja i protesti usao sam valjda od muke u cipele (martinke i derivati). Kad sam zavrsio faks i poceo da radim u vrlo neformalnoj odeci i narocito od kad sam opet poceo intenzivno sportom da se bavim, vratio sam se u patike i ne pamtim kad sam cipele obuo. Cak na skijanje nosim goretex patike. Trenutno su mi za setanje favorit on, vrlo su udobne, o izgledu se da razgovarati, ali ih nikako ne preporucujem za sport ili ne daj boze trcanje, raspadaju se tri puta brze od prosecnog asicsa (dokazano na uzorku od dva raspala on cloud stratusa). Trenutno ovo:

 

 

8EFC6776-BE91-446C-880E-B36B3C8489C2.jpeg

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...