Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne dirajte skecers :D

Pre otprilike 5g sam kupio 2 para i vrteo ih do pre par nedelja, kad sam uzeo neke adidas. 

Meni bile udobne i lepe. Jedne tamno teget sa nekim minimalnim narandzastim detaljima i pertle, a druge crne i ne vezu se. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Ne dirajte skecers :D

Pre otprilike 5g sam kupio 2 para i vrteo ih do pre par nedelja, kad sam uzeo neke adidas. 

Meni bile udobne i lepe. Jedne tamno teget sa nekim minimalnim narandzastim detaljima i pertle, a druge crne i ne vezu se. 

Te crne i ne vezuju se su one sto sam kacio pre par strana?

 

Najudobnija patika ikad...

Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Te crne i ne vezuju se su one sto sam kacio pre par strana?

 

Najudobnija patika ikad...

 par strana??? 10 sam morao da idem unazad :D a zena samo vice, ajde vise, ajde vise... pijaca da se ide :D

Da one crne su te, odlicna lagana patika. Mada sam vise nosio ove sa pertlama. 

Edited by radnik
  • +1 1
Link to comment

Kao beznačajni potrošač, Skečers nikada više neću kupiti. Naj-naj-najnekvalitetnije parče obuće koje sam ikada nosio. A to je bilo pre 10 godina, mogu misliti kakvo su đubre danas.

Link to comment

Još jednom da izrazim neverovanje koliko ovde zapravo ničeg nema i kakve su cene.

Ovih AF1 što su mi delovale interesantno više nema na sajtovima, očigledno su imali jako male količine.

U HR recimo em ima svih brojeva, em su solidno povoljnije.

  • +1 2
Link to comment
19 hours ago, mraki said:

Još jednom da izrazim neverovanje koliko ovde zapravo ničeg nema i kakve su cene.

Ovih AF1 što su mi delovale interesantno više nema na sajtovima, očigledno su imali jako male količine.

U HR recimo em ima svih brojeva, em su solidno povoljnije.

jel si gledao ovde, kada sam ih ja tražio imali su najveći izbor

Link to comment
20 hours ago, mraki said:

Još jednom da izrazim neverovanje koliko ovde zapravo ničeg nema i kakve su cene.

Ovih AF1 što su mi delovale interesantno više nema na sajtovima, očigledno su imali jako male količine.

U HR recimo em ima svih brojeva, em su solidno povoljnije.

Kupovali masovno ljudi prethodnih dana da imaju nove tike za Sneakerville-a :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...