Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, Djuro said:


skechers ima 2x veci revenue od asicsa i vecu profitnu stopu.

ako se gleda samo footwear (jer 50% prometa asicsu kaplje od drugih kategorija) onda je skechers 4 puta (slovima  četiri) veci od asicsa.

 

dakle, @mustang 

skechers footwear = 4 X asics footwear


jedino je nike footwear jači od skechersa, niko drugi.

tako da je Greenberg već pokorio svet, zahvaljuje na brizi.

 

 

 

 

Aman jebote jesi li lud?!?! 

 

Koliko pari tih patika imas? 

 

Ja jedno, ti drugo. Zasto me nerviras? 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

 

Aman jebote jesi li lud?!?! 

 

Koliko pari tih patika imas? 

 

Ja jedno, ti drugo. Zasto me nerviras? 

Lud? Zasto?
Kakve veze ima koliko pari patika imam, ne razumem?

Govorim ti cinjenice. Zasto te cinjenice nerviraju?

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Djuro said:

Lud? Zasto?
Kakve veze ima koliko pari patika imam, ne razumem?

Govorim ti cinjenice. Zasto te cinjenice nerviraju?

 

Zato sto ja pricam o izgledu. Ti meni jedno ja tebi drugo. 

 

Moj prvi post je bio (ali ne pratis) da su skechers kao da su ti stopala u oblacima samo sto su ruzne. 

Imala sam par (paticice neke i papuce) al mi preotela majka od muza. I te sto sam imala su bile ruzne do zla boga al mi je trebalo nesto dobro za moja nežna stopala. 

 

I ti onda o revenue....ja opet o izgledu... 

 

Zamisli samo da imaju dobar izgled? Koliko bi nas se presatalno na njih? Ja prva. 

 

 

I ja spominjem Asics jer je meni najzanimljiviji sa dizajnima i koliko-toliko neutralni u vezi woke kulture, ne proizvode se uglavnom u kini i ne koristi uzasno slabo plaćena radna snaga. Imali su par losih trenutaka ali su brzo ispravili nacin kako postupaju prema zaposlenima. 

 

Da mi je nike, adidas bio omiljen,  njih bih spomenula. I kako bi onda uporedjivao?!

 

Nisi glup al ponekad kao da se toliko uzbudis sto mislis da si nasao prostor da mi kontriras, da potpuno promasis sustinu mog komentara.   

 

 

Jebote skechers. Glupog li imena isto, treba mi deset minuta da se se setim kako se speluje. Jebo takvo ime. I to treba da promene! 

 

 

Sad sam rekla sve sto imam na ovu temu :lolol:

 

 

Edited by mustang
Link to comment

mrzim skecers. ali taj njihov bapski dizajn ih, uy udobnost, upravo i prodaje, jer i njime komunicira pomenutu udobnost. eto, postoji kategorija ljudi koja misli da udobna obuca mora da bude ruznjikava i neces ti njih zajebat dizajnom i reklamom. x brendova ima tu navodno nepromotivnu promotivnu strategiju.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@mustang
Ok. Prenecu im da je mustang nezadovoljna imenom brenda (zato sto joj treba deset minuta za spelovanje) i dizajnom, te da bi trebali da rade isto ono sto i 4 puta losije kompanije od njih. 
 

sto se sustine tvojih kometara tice, ja ti uvek cinjenicama objasnjavam koliko si u krivu. Ali tebe - kao i obicno - boli ona stvar za cinjenice.

Boli njih bas q za nekog dizajnera beznacajnog asics modela. 
 

p.s. jesam glup.

 

Samo da pokazem ostalima, mustang veruje da se od ovoga moze praviti bolji biznis: asics noosa

 

716B2360-6C0F-4A7F-8E32-176D8289AC23.jpeg.eda4286b3a8933d8b771993aad42643a.jpeg

Edited by Djuro
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
[mention=2148]mustang[/mention]
Ok. Prenecu im da je mustang nezadovoljna imenom brenda (zato sto joj treba deset minuta za spelovanje) i dizajnom, te da bi trebali da rade isto ono sto i 4 puta losije kompanije od njih. 
 
sto se sustine tvojih kometara tice, ja ti uvek cinjenicama objasnjavam koliko si u krivu. Ali tebe - kao i obicno - boli ona stvar za cinjenice.
Boli njih bas q za nekog dizajnera beznacajnog asics modela. 
 
p.s. jesam glup.
 
Samo da pokazem ostalima, mustang veruje da se od ovoga moze praviti bolji biznis: asics noosa
 
716B2360-6C0F-4A7F-8E32-176D8289AC23.jpeg.eda4286b3a8933d8b771993aad42643a.jpeg

Ali zašto je nerviraš???



....shiit has hit the fan.
  • Haha 5
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

@Djuro  ti bi sad da se gadjamo patikama koje su ruznije? :lolol: 

 

Kopas sebi rupu sve dublje i dublje :isuse:

Ko kopa rupu?

 

ti jednostavno ne razumes da smo ti i ja potpuno beznacajni potrosaci. Da to, sto se nama svidja noosa, i sto nam je udobna, apsolutno nista ne znaci u poslu sa obucom.

tog modela se godisnje u celoj evropi proda oko 2000 pari, ne vise. Skechers ima nekoliko modela od kojih se samo u srbiji proda po 2000 pari. Samo u srbiji.


da si ti vlasnik/akcionar firme, da li bi ti bilo vaznije da prodas/zaradis vise ili da prodas malo ali lepo dizajnirano?

 

Edited by Djuro
Link to comment

Evo da probam da pomognem. @mustangnapisala si da bi skečers osvojio svet kada bi imali dizajn asiksa što sam ja razumeo kao priču o broju prodatih patika i profitu, a očigledno i Đuro pa nam je izbacio relevantne brojeve koji pokazuju da oni (skečers) prodaju mnogo više od tog asiksa, koji takođe važi za brend veoma udobnih patika. Ne zajebava te niko, normalan je razgovor. Možda bi ti prešla na skečers, ali bi na jednu tebe petoro baba odustalo od skečers patika kada bi izgledale kao asiks. Možda i ne bi. Nije to baš tako jednostavno da bi moglo lakonski da se zaključi na osnovu ličnog ukusa. Brojevi pokazuju da je skečers mnogo uspešniji na footwear  tržištu od asiksa iako čisto sumnjam da su po tehnologiji mnogo bolji. Tako da im dizajn i marketing verovatno i nisi toliko loši, samo im mi nismo ciljna grupa. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...