Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

5 hours ago, Braća Strugacki said:

"Meni lično je teže da razumem nekoga ko nosi jedan par patika svaki dan svuda uz svakakvu garderobu"

 

pa jbg svakakva garderoba su mi 2 para farmerki, tako da se nekako snalazim

Good for you

Link to comment
41 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

E3-B11-E0-D-FBF4-4-F0-D-83-C0-7-C612-E4-

 

кежуал фрајдеј

:fantom:

Priznajem da su na tebi lepse nego na onom promo snimku koji si kacio. Ono nazad bas smeta.

  • Wub 1
Link to comment
5 minutes ago, Poludziber said:

Priznajem da su na tebi lepse nego na onom promo snimku koji si kacio. Ono nazad bas smeta.

kad padne farmerka preko ni ne primećuje se, a lepo razbije monohromatsko jedinstvo 

  • +1 5
Link to comment
22 hours ago, I*m with the pilots said:

 

*Setih se sad da sam imala dva para nekih dubokih LA Gear u osnovnoj skoli i neke cudne, bas obicne skroz kozne Reebok (sa dva ili tri reda sitnih rupica sa strane), sve sta sam dobila da nosim i nisam pitala nista. Ali te LA Gear ne nalazim na prvi pogled, cak izlaze neke jezivo ruzne u pretrazi.

 


fun fact: LA Gear je propao u jednoj od velikih ekonom kriza (91-92), Robert Greenberg, osnivac i CEO je bankrotirao. 

medjutim covek se sabrao, sa 52 godine krenuo od nule, osnovao Skechers i postao milioner. Danas je jos uvek prvi covek Skechersa, sa 82 godine.

Edited by Djuro
  • +1 8
Link to comment

Da unajmi dobrog dizajnera (npr ko god je radio noosa u asics :D) mislim da bi pokorio svet. Realno mu je obuca najudobnija, slobodno me ispravite. Al da je babska, jeste. 

Link to comment
23 minutes ago, mustang said:

Da unajmi dobrog dizajnera (npr ko god je radio noosa u asics :D) mislim da bi pokorio svet. Realno mu je obuca najudobnija, slobodno me ispravite. Al da je babska, jeste. 


skechers ima 2x veci revenue od asicsa i vecu profitnu stopu.

ako se gleda samo footwear (jer 50% prometa asicsu kaplje od drugih kategorija) onda je skechers 4 puta (slovima  četiri) veci od asicsa.

 

dakle, @mustang 

skechers footwear = 4 X asics footwear


jedino je nike footwear jači od skechersa, niko drugi.

tako da je Greenberg već pokorio svet, zahvaljuje na brizi.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...