Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

13 hours ago, Tinman said:

Ovakve, kao ove prve crvene, je sestri donela tetka koja ih je donela iz  Austrije, koliko se sećam imale su i rajsferšlus koji je zatvarao mali džep tu gde piše ROOS. 

Upravo te crvene sam i ja kupio u komisionu. 85/86(?!)

Link to comment
19 hours ago, Djuro said:

 

ovih tvojih vandalki se secam, to je za mene bilo nedostizno.

 

ne moras mi nista pricati o sreci. secam se mirisa, vremena koje je bilo tog dana u trstu, secam se sta sam jeo, kojim ulicama sam hodao.

moje prve nike su bile platnene Court (1984?), bele sa svetlo plavim logom. kostale su 60.000 lira i za njih sam dao bukvalno sve pare koje sam imao. nisam imao dovoljno para za kozne. :(

 

my first pair of Nike | Vintage nike, Vintage clothes women, Nike looks

 

 

 

jos imam jedne. nosim ih samo u specijalnim prilikama jer su pri kraju

IMG_20221020_101310.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ja hodam u mojim novim Diadora patikama, ne verujem da bih se bavila ikakvim sportom u njima, mada se moj žmu kune da je Beker igrao tenis u ovakvima.

 

spacer.png

  • +1 4
  • Wub 3
Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

ali nisam kolekcionar kao poludžiber na primer.

Budimo precizni. Ja nisam kolekcionar. Kolekcionari kupuju patike i cuvaju ih u kutijama kao dragulje. Ja jednostavno kupim cesto patike iz milion razloga i koristim ih nemilosrdno bez obzira da li su bile skupe ili ne. Osim toga, u 90% slucajeva ih kupim na snizenjima i to velikim. Posto mi nisu neophodne, kad naleti ultradobra cena kupim ih i to je to.

Evo ove NB sam kupio u subotu. Slucajno naletim na poslednji broj u prodavnici, cena 29€. Ne znam kad, ali pre ili kasnije cu ih uz nesto iskombinirati. S tim da su moje broj 46 a ove na slici brat bratu 40/41 i velika je estestka razlika na ovakvim modelima s ogromnim djonom.

new-balance-327-mushroom-moonbeam.jpg

 

11 hours ago, Heaviside said:

 

 

To plus činjenica da ljudi danas nose patike ne samo u ofis nego i na formalne sastanke i svečane trenutke daje donekle odgovor na pitanje otkud toliko ljudi ima mnogo pari patika. U mom slučaju po jedne za svaku sportsku/outdoor aktivnost - košarka(batalio, ostale stare), teretana, brdski bajs, hiking. Nosim patike svaki dan u ofis i ne mogu da idem u razjebanim starim patikama nego želim jedno 3-4 para u dobrom stanju koje mogu da kombinujem sa raznom garderobom. 

 

Ovo kao da sam ja sastavio.

 

2 hours ago, nisam ja said:

 

@Djuro i @Poludziber

se preznojavaju u svojim walk in plakarima, neodlučni. 

 

:D:D:D

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

Ja hodam u mojim novim Diadora patikama, ne verujem da bih se bavila ikakvim sportom u njima, mada se moj žmu kune da je Beker igrao tenis u ovakvima.

 

spacer.png

 

Zena mi se zali na udobnos' tog modela.

 

12 minutes ago, bradilko said:

jos imam jedne. nosim ih samo u specijalnim prilikama jer su pri kraju

IMG_20221020_101310.jpg

 

Kakve li su kad su bas na kraju :D. Imas onaj Djurin link za kliniku i sneakers preporod.

Link to comment
8 minutes ago, Poludziber said:

Budimo precizni. Ja nisam kolekcionar. Kolekcionari kupuju patike i cuvaju ih u kutijama kao dragulje. Ja jednostavno kupim cesto patike iz milion razloga i koristim ih nemilosrdno bez obzira da li su bile skupe ili ne. Osim toga, u 90% slucajeva ih kupim na snizenjima i to velikim. Posto mi nisu neophodne, kad naleti ultradobra cena kupim ih i to je to.

Evo ove NB sam kupio u subotu. Slucajno naletim na poslednji broj u prodavnici, cena 29€. Ne znam kad, ali pre ili kasnije cu ih uz nesto iskombinirati. S tim da su moje broj 46 a ove na slici brat bratu 40/41 i velika je estestka razlika na ovakvim modelima s ogromnim djonom.

new-balance-327-mushroom-moonbeam.jpg

 

 

Ovo kao da sam ja sastavio.

 

 

:D:D:D

 

 

Žasu... :laugh:

al jbg, italijanski fazon - kud svi, tu i mali mujo :D

mada si malo okasnio, realno, ove se u ITA nose vec dve godine... :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Arkadija said:

Ja hodam u mojim novim Diadora patikama, ne verujem da bih se bavila ikakvim sportom u njima, mada se moj žmu kune da je Beker igrao tenis u ovakvima.

 

 

 

muz ti je, pa, skoro u pravu. iako liče, Beker igrao u malo boljoj verziji ovoga. materijali su bili znacajno bolji tada. 

Edited by Djuro
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Poludziber said:

Pink thursday.

Nastavljamo sa Pat(i)kometrijom :D

Ja sam jutros moje Gazelice obukao inspirisan jucerasnjom Rainbow verzijom @I*m with the pilots. Vidim da su zrele za ciscenje pa ce mi jucerasnji Djurini linkovi dobro doci.

 

i5ZK6bdl.jpg

jbt kakvo stopalo imaš. ja imam zelene gazele, al na meni izgledaju ko neki kajaci. 

Link to comment
42 minutes ago, Arkadija said:

Ja hodam u mojim novim Diadora patikama, ne verujem da bih se bavila ikakvim sportom u njima, mada se moj žmu kune da je Beker igrao tenis u ovakvima.

 

spacer.png

Ja imam 3 kom ovih, sa sivim, zelenim i plavim.

Samo što su ženski model, pa su uske. Na svim su mi pukle na malom prstu :isuse:

Link to comment
3 minutes ago, nisam ja said:

jbt kakvo stopalo imaš. ja imam zelene gazele, al na meni izgledaju ko neki kajaci. 

 

Dinarsko/Balkansko stopalo, dzaba 30 i kusur godina Italije. :cry:

Link to comment

@Poludziber

što se tiče udobnosti meni su skroz ok, što znači da me ne žuljaju, ne bole me noge posle radnog dana u njima i ne znoje mi se noge u njima. Šta više očekivati od ovakvih patika u današnje vreme????

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...