Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Djuro said:

@radisa uzas brate... :D 

al' samo ti nosi ono sto ti je udobno i sto ti se djasvi, bole te paja.

 

sigurno imas i ove:

Crocs and socks by brudbfu on DeviantArt

 

a ove obavezno:

 

Adidas adilette white socks trend | Adidas slides outfit, White sox outfit,  Casual socks 

nemam nijedne ni druge... :(

  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

ovo je bas interesantno, hajde pisi jos ako te ne smara :)

 

Pokusacu sto jednostavnije. Nije se radilo samo o cipelama vec  o celokupnoj garderobi. Ja sam ovde od samog kraja 80ih i to nije trajalo duze od polovine 90ih ali je pocelo jos u ranim 80m. Levo orijentisani student je uvek bio obucen na sledeci nacin: Zeleni Eskimo (vijetnamka), rolka ili karirana kosulja, 501 ili somotne smedje pantalone.. Patike gotovo nikad i obavezne Klark cipele.

clarks

 

Umereno Desno orijentisani student je uvek bio u koznoj kratkoj jakni, jeans po poslednjoj modi, RayBan cvikeri model Tom Cruis iz Top Gun-a i cizmice Barrows ili bele Ribok ili Nike patike. 

 

Stivaletto Texano Uomo Hot Sale, SAVE 45% - www.cablecup.comzims

Kao sto rekoh u moje vreme je to vec bilo polako na izdisaju ali je polovinom 80ih bilo veliko raslojavanje pojavom Timberlenki, Monkler perjanih jakni i prvih Fashion Najki. Jedan levicar ne bi nikada sebi dopustio da obuce nesto iz prethodne liste. 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Poludziber said:

 

Znas li cene?

 

znam ali sve to zavisi od mnogo toga. treba od svakoga traziti konkretnu ponudu.

temeljno ciscenje oko je 20-30 evra, ako se ne varam. ako ima i popravke i do 50 evra.

 

a customizing moze ici od 10 evra do nebo je granica (250, 300).

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, Poludziber said:

Inace kad se vec vracamo u 80e. Ovo su moje prve Najke u zivotu kupljene u Italiji naravno, davne 1984. Nikada vise necu biti tako sretan kao sto sam bio u trenutku dok sam ih kupovao. Osecao sam se kao Nil Amstrong dok dotice mesecevu povrsinu. Mislim da danasnjim klincima ne mozes nista pokloniti sto bi im izazvalo istu srecu.

 

nike-vandal-high-supreme-og-silver-red-blue-2017-retro-release-date-1.jpg

 

ovih tvojih vandalki se secam, to je za mene bilo nedostizno.

 

ne moras mi nista pricati o sreci. secam se mirisa, vremena koje je bilo tog dana u trstu, secam se sta sam jeo, kojim ulicama sam hodao.

moje prve nike su bile platnene Court (1984?), bele sa svetlo plavim logom. kostale su 60.000 lira i za njih sam dao bukvalno sve pare koje sam imao. nisam imao dovoljno para za kozne. :(

 

my first pair of Nike | Vintage nike, Vintage clothes women, Nike looks

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 3
Link to comment
10 minutes ago, Djuro said:

 

ovih tvojih vandalki se secam, to je za mene bilo nedostizno.

 

ne moras mi nista pricati o sreci. secam se mirisa, vremena koje je bilo tog dana u trstu, secam se sta sam jeo, kojim ulicama sam hodao.

moje prve nike su bile platnene Court (1984?), bele sa svetlo plavim logom. kostale su 60.000 lira i za njih sam dao bukvalno sve pare koje sam imao. nisam imao dovoljno para za kozne. :(

 

my first pair of Nike | Vintage nike, Vintage clothes women, Nike looks

 

 

 

 

Upravo to, sve urezano u mozak. Moje bile 128.000 lira. :nobles:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ja sam ovde otkrio potpuno drugačiji svet, moj stav prema bilo kojoj obući je daj da kupim nešto da ne idem bos, pod uslovom da nije skupo, a da je udobno

 

to da nije skupo, trenutno mi je negde oko 5-6 hiljada

  • +1 3
Link to comment

Razlicite su potrebe, zavisi od coveka i okolnosti. Neki se bave dizajnom, neki se bave rekreativnim sportom ozbiljno u uslovima gde mali detalj u vrsti patike moze da uzrokuje povredu (kako hvata koju vrstu podloge). Neki su kolekcionari.

 

Neki samo rade window shopping. :wub: u potrazi za optimalnom patikom u skladu sa licnim okolnostima.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...