Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

50 minutes ago, slepa živana said:

baš bi bilo kul da se pojavi grupa od pedesetak sredovečnih ćelavih debelih forumaša i forumašica, da zbuni omladinu


Biće kul ;)

  • Haha 2
Link to comment

Meni stiglo ovo čudo:

 

Spoiler

U2Azg2T.png

 

 

Jebote kakva patika
Aj što su izuzetno udobne, nego što se nikad nisam osećao stabilnije, rekao bih čak ni u PG3 za košarku. Više puta u prethodna 2-3 dana sam tokom hodanja pomislio kako bi mi se u drugim patikama zglob makar cimnuo nakon što bih u ovim osetio da sam prešao preko neke neravnine ili rupe.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, napadaj said:

Meni stiglo ovo čudo:

 

  Hide contents

U2Azg2T.png

 

 

Jebote kakva patika
Aj što su izuzetno udobne, nego što se nikad nisam osećao stabilnije, rekao bih čak ni u PG3 za košarku. Više puta u prethodna 2-3 dana sam tokom hodanja pomislio kako bi mi se u drugim patikama zglob makar cimnuo nakon što bih u ovim osetio da sam prešao preko neke neravnine ili rupe.

 

To neki adidas za trail running? Moćno izgleda.

Link to comment

Ultraboost 22 Gore-tex, a na đonu piše Continental - Winter Grip

 

Spoiler

Ultraboost_22_GORE-TEX_Shoes_Green_GZ687

 

 

Ne piše na sajtu Adidasa izričito da su za trail, ali očigledno tome služe.

  • +1 3
Link to comment

Ovo muz kad vidi ima odmah da kupi. Voli te gore-tex. Ja samo mogu da pohvalim continental djon, imam ga na nekim adidas za $10 sto sam kupila, sjajan! Ne kliza ni na kamenu ni na pesku. Za zimu ne znam.

Link to comment

jbt kad je i goretex poceo ovako agresivno da se reklamira...

nekada bila samo znackica ili etiketica. ovo je bas bzvz. inace, bas gotivna tika.

 

apropo djona ne znam koji je bolji, vibram ili continental. odlicna su mi oba, nego malo blam kada udjes unutra sa vlaznim djonom, skvici kao prase krajem novembra.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...