Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Savrsene su, bile i sa plavim i zelenim znakom na capsule collection pre godinu, odugovlacila jer ne znam odgovarajucu velicinu pa se sve prodalo

@Arkadija

Edited by InvisibleLight
Link to comment
39 minutes ago, Arkadija said:

Ja volim retro modele, ovim sam se častila kad sam bila u Italiji pre neki dan.

 

spacer.png

 

Moja zena ima iste samo sa zelenim logom. Ne moze jednostavnije i lepse.

  • Wub 2
Link to comment
4 hours ago, Poludziber said:

 

Moja zena ima iste samo sa zelenim logom. Ne moze jednostavnije i lepse.

Ja sam i tražila te sa zelenim znakom, ali sam u toj radnji naletela samo na ove sa crvenim  i bile su još i sa plavim znakom. 

  • +1 1
Link to comment

Slučajno naleteh na ovog (domaćeg?) proizvođača obuće od full grain i top grain kože.
Ima finih patika ...

spacer.png

 

 

Moraću da overim uživo ...

 

BTW, danas idem po one Zespa patike u DHL. Stiglo bi mi na kućnu adresu u ponedeljak, ali ne bih da čekam. Odraše me 6850din (carina/pdv) + 3200din (DHL). Ukupno to izađe oko 270eur. Razmisliću za sledeći par :)

Edited by Bir Adim Öte
  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

One moje Adidas sa prethodne strane bile 230 evra na sajtu, ali sam dobio popust 20% za prvu narudžbinu, pa ih spustili na 184e. Na to dodajem 15e troška isporuke iz Nemačke preko neke šeme koju ima drugar na čiju adresu u Nemačkoj sam ih naručio, tako da sam na kraju prošao sa 200e za nov model Ultraboost GTX patika, što je dosta dobro.

 

Izbegavajte srpsku carinu, ima dosta ljudi koji donose robu iz inostranstva uz značajno manje naknade nego što bi naplatili domaći lihvari.

Edited by napadaj
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

što bi iko kupio domaće patike pa sve i da su lepe, lol

A sto da ne ?

Na primer, verovatno imaju i vece brojeve ili mogu da ih naprave :D

  • +1 1
Link to comment
Quote

Sneakerville 2022 festival se održava 23. oktobra u Beogradu. Četvrti po redu Sneakerville festival ovog puta održati u svom punom sjaju (posle 2 godine pandemije) i to u nedelju 23. 10. 2022. na dobro poznatoj lokaciji u centru Beograda. 

Kao i 2019, i ove godine će Luka Beograd ponovo biti glavna stanica za sve ljubitelje sneaker kulture. Dok sa nestrpljenjem iščekujemo početak najvećeg festivala patika u regionu, otkrivamo vam sve detalje ovogodišnjeg Sneakerville-a.

https://www.dominomagazin.com/stil/sneakerville-2022-festival-je-23-oktobra-u-beogradu/

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...