Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

997 je bila revolucionarna patika u svoje vreme, ima mnogo bolji đon od 574, kao što je na primer adidas boost sada. Ja sam na kraju uzeo 574 jer su mi tada bile lepše, više retro a to sam hteo. Mislim, neće niko da stvarno trči u njima i udobne su i više nego dovoljno za ofis. Ne bi se dobro pokazale u nekom celodnevnom bazanju po gradu na nekom putovanju na primer. Nije dovoljno dobar đon, nedovoljno amortizacije.

 

Wrong! Ja prepešačih Peru, Zlatar i okolinu Uvca, razne EU gradove u dečijim 574 :) Drzale su se odlično od 2013. do 2021. kada je palac konačno napravio prozor pa su mi sad za po bašti. (I istina, djon je postao skroz ravan i klizav) To je bila ljubav na prvi pogled i korak, tata mi ih je kupio na nekom sniženju za 20$. Kada su se pokazale dobro, uzeo mi je tokom narednih godina još po koju kada bi našao tako na sniženju kod dece, tako da imam još tri komada, od kojih su jedne još u kutiji i nenosene, haha, čekaju red kada sledeće umru)

Možda je stvar što su dečiji model.
 

Najudobnija (i lepo široka patika) od svih tih svetskih komercijalnih marki koju sam nosila. Pre toga sam uglavnom nosila Adidas (mislim Samba) i po koji put Nike, ali mislim ne te klasične modele koje ovde redjate (već opet neke sa dečijih odeljenja i sniženja koje bi zapale ocu za oko) ali ispadnu neudobne kada se uporede sa tim 574 - meni barem.

 

Probala sam još neka dva modela od NB, jedan kao ženski koji je mnogo uzan i koji sam batalila još pre nego što su me bosonoge patike osvojile, i još jedan kom se ne sećam broja modela i koje već u radnji nisu bile kao dečije 574 pa nisam htela da eksperimentišem.

 

Ja sad već drugu godinu nosim kombinaciju NB 574 na igralištu i za bajs, a za ostalo Tanuki Yoru od Wildling bosonogih koje imaju tipa 200g. Čekam Xero patike iz Amerike.

 

Sve ostalo mi je preteško, evo sad kod mojih iskopala neke stare Onitsuka Tiger i deluju mi teške kao tuč u odnosu na ovu lakoću.

 

Yoru_2_2000x-1536x1025.jpg

 

 

Link to comment

Pa i napisao sam da su udobne :D

Ali činjenica je da imaju lošiju amortizaciju od 987 i skoro svih patika koje se ovde postuju. Ti nosiš barefoot patike, reklo bi se da imaš drugačije kriterijume od proseka. Imao sam ih i ja i pišem svoj utisak. Svejedno, da ponovim da je u pitanju klasik, da su stylish i da su udobne. Kupuj Milošice slobodno! Jedino možda neke življe boje, to mi je nekako trademark za 574. Ima ih baš u mali milion kombinacija.

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Sta je to kumse , forsice?

Sto reko moj bff luka(13) ne bih kupila forsice sad iz principa, izmakle mi najlepse dunk-ice,sad vijam drugu kombinaciju boja, inace u celoj srbiji NE POSTOJI mogucnost da kupis ikakve dunk br 40.bukvalno.

Bukvalno ništa ne može ovde da se nadje kako treba, imaju modele ali u tipa 2 različita broja.  :frust:
Važi i za af1, i za nmd_r1 i za svašta nešto još što sam tražio.

Na kraju ću morati da nabavljam iz nemačke, ili bar hrvatske.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Lancia said:

Au Mraki, sanjacu ovo :D

Nisam siguran šta mi je ludje, sam dizajn ili činjenica da ljudi daju ove pare za patike…

Edited by mraki
Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Nisam siguran šta mi je ludje, sam dizajn ili činjenica da ljudi daju ove pare za patike…

Nesto slicno sam video na nogama jedne devojke ovde u lokalu, ne bas tako radikalno, ali sam jedva cekao da ustane od stola i da je vidim kako hoda. Moram da priznam, zene su cudo, cak je uspela i da propisno vrcka :rolleyes:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...