Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, foto said:

najlepse platnene patike koje su se nosile u bgd 80tih

:)

imao sam ih bas tad. 

a lepe su bile i loto platnene, fila platnene a tajgerice duboke platnene su bile wow

Link to comment
59 minutes ago, mraki said:

:lolol:
 

Ja ne bih rekao da su ružne, samo nisu dovoljno kul.

Marketing baš tu čini čuda jer utiče na percepciju.

Da ne ulazim dublje u priču, ali patike su odličan primer. Toliko je realno gadnih i ni malo jeftinih modela oko kojih se otimaju…

 

Well, sketchersu kao sto rekoh marketing ne pomaze.

Target audience:operisani od mode rusi, nemci i penzioneri koje zabole :lolol:    

 

Nemojmo o ruznima jer ih bas ima. Kad vidim one balenciaga ortopedske, katastrofa. Al to je neukus.

Mislim, sad krenem u paljbu, isto mi ti svemirci ili one italijanske sunjalice, pa jos kad okaci dzemperak ljubi majka, jaoooo kako bih to sve tukla da se ispravi:D

 

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

jesu bile lepe i lotto i fila, ali dunlop su izgledale kao da si dosao sa wimbldona. formativne godine nasih favorita i zabluda. svuda su nas zajebali, pa i sa patikama.

jebena genex.

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

Nikakav marketing tu ne pomaze.

Sketchers su ruzne ma koliko ih oni glancali. Od logoa do dizajna. Al penzionere za to zabole zato ih i nose.

 

Ja ono sto sam probala da ne izgleda kao da imam kracu nogu je bilo super udobno. 

Bez “t”

 

jbt LA brand, ni ime im ne znas 😜

Edited by Djuro
  • Haha 1
Link to comment
On 8.10.2022. at 10:36, Heaviside said:

Da, Veja stvarno baš hit, prodaju neku woke priču sa veganskom "kožom", co2 ovo-ono. Tako su se probili, to kad nosiš je i malo signaliziranje da zastupaš određene vrednosti. A patike ko patike, ništa posebno do slabo.


tipican marketing bullshit, nemojte padati na te fore.

u biznisu sa obucom, veganskom kozom zovu plastiku (PU). Od toga nista gore ne postoji.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
8 hours ago, mustang said:

Nikakav marketing tu ne pomaze.

Sketchers su ruzne ma koliko ih oni glancali. Od logoa do dizajna. Al penzionere za to zabole zato ih i nose.

 

 

Da udje u zapisnik kao prvi post ever gde se slazem s @mustang

Link to comment

Tek sad vidim da braća Hrvati imaju Zalando već godinu dana. Ljubomoran sam. :sad:
Kod nas ništa više ne može da se nadje u odgovarajućoj veličini i boji, a i cene su nenormalne.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, mustang said:

 

Well, sketchersu kao sto rekoh marketing ne pomaze.

Target audience:operisani od mode rusi, nemci i penzioneri koje zabole :lolol:    

 


ne bih rekao.

 

FB59E43F-8E57-494A-AAB7-60482975D0CE.jpeg.2bc771635947c01e49011202d0e83908.jpeg

 

uostalom, skechers je 2. najjaci footwear brand na svetu. tako da mozemo samo da im prdnemo pod pendzer.

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, Djuro said:


ne bih rekao.

 

FB59E43F-8E57-494A-AAB7-60482975D0CE.jpeg.2bc771635947c01e49011202d0e83908.jpeg

 

uostalom, skechers je 2. najjaci footwear brand na svetu. tako da mozemo samo da im prdnemo pod pendzer.

 

 

 

Ma sta pricas?!? 

 

Sad ozbiljno, idi izlistaj moje prethodne komentare na scechers. 

 

 

Link to comment
21 hours ago, zorglub said:

 

Nekad... Te patike su sve što starke nisu. Razumne cene, neizvikane i najvažnije - udobne. Nažalost, nema ih na amazon.de, koji mi je prozor u svet lokalno nedostupnih potrepština.

 

Dok sam ih ranije tražio, saznao sam da su u Australiji otprilike sinonim za patike Dunlop Volley. I one su simpa, mada ih kod nas nikada nisam video.

 

vintage-white-twin-widget.jpg?t=16390473

nema ih na amazonu stalno. sad sam gledala - nema. tad mi se posrecilo. jedino da ti jms dobaci, da ga sacekas na aerodromu dok ceka neki connected flight. :D

starke nikad. kao sangajke u boji.

ove volley imaju previse boja za moj ukus. :happy:

 

poz

Link to comment

Ovakve i slicne sa ogromnim djonovima na kojima plivaju patike gore videh po mladjima u Beogradu sad, jezivo su (jos vise) odvratne uzivo. Sticajem okolnosti na igralištu videh vise puta istu ekipu dece (neki stariji osnovci ili mladji srednjoskolci) i jednu devojku koja se lomata u njima, kao da ne moze normalno da hoda, ali kapiram da je do nje

 

https://www.converse.com/de/en/shop/p/run-star-hike-platform-smoked-canvas-unisex/168297MP.html?lang=en_DE&dwvar_168297MP_color=black smoke in&styleNo=168297C&cgid=Dual Gender_Boots

 

Vidim da se nekima ovde svidjaju, ne razumem iskreno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...