Jump to content
IGNORED

sneakers kultura


Filozof manijak

koji ste team  

104 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

fura li neko od forumaša forum? ja se oštrim odavno na neku duboku varijantu, ali slabo šta iskoči kod nas zanimljivo pa još u mom broju

 

Nosio sam Forum Lo pre 13-14 godina, tj. tada sam ih kupio, a trajale su godinama i na kraju sam ih dao ćaletu koji ih je rabio još 2-3 godine za rad po dvorištu. Baš dobra patika, mnogo jaka, a udobna.

 

Ovako su izgledale:

 

adidas-forum-lo-05-1.jpg

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Heaviside said:

Neki reper, ja čuo zbog patika za njega. Evo su.

 

image.thumb.png.971ee5eb8351e7ec323d1112deefe9d1.png

 

image.png.bc3bb08a2a2ab3dcbdbf4ae0ff1c8412.png

Ubijaju ali su na žalost hype shoes i mora dobro da se plati za njih. Inače kvalitet i dizajn masterpiece.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Ubijaju ali su na žalost hype shoes i mora dobro da se plati za njih. Inače kvalitet i dizajn masterpiece.

Da, ni nema ih na proverenim sajtovima. Preporučena cena je navodno 175 dolara.

 

Kad smo kod hype shoes, šta mislite o Yeezy? Meni su uglavnom ružnjikave, ove su mi OK.

 

image.thumb.png.f92f2a1df18687273ea44229a7b80dfa.png

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
  • -1 3
Link to comment
On 27.9.2022. at 13:48, InvisibleLight said:

kakav kalup ima diadora? par puta sam htela naruciti online al se nisam usudila jer nemam iskustvo s njihovim velicinama. jel su iste kao npr adidas superstar/stansmitj/gazelle?

 

ima sada dosta diadorinih modela na 50% snizenju na onom capsule sajtu 

 

Iz licnog iskustva, ne bih ti preporucio da kupujes Diadoru bez da probas. Kod nekih modela mi pase 43, kod nekih 44, bez ikakvih pravila.

To na capsule sajtu je svakako preskupo, tu su sa popustom skuplje nego kod nsporta u standardnoj ceni, nema nikakvog smisla. Na primer, ja sam prosle godine uzeo b.elite u nsportu za nekih 6500 (doduse, usralo me, naleteo slucajno na neku rasprodaju) dok su na ovom sajtu "sa popustom" 14100. Nidje veze. Evo kako stvarno izgleda popust za isti model:

 

https://www.etsport.rs/patike/8086-diadora-b-elite-l-wn

https://www.etsport.rs/patike/8021-b-elite

 

Imas ovde na sajtu par zenskih modela (elite, camaro, titan, v7000, n9000), jeste da nije neki izbor sto se tice velicina, ali su cene i vise nego prihvatljive.

 

Meni su ove skroz bele zelja poodavno, nikako da ih nacekam negde za razumne pare. Kupio sam sive i super su, ali bele bi mi bas legle :sad:

 

muske-patike-diadora-b-elite-h-italia-20

 

Poslednje sto sam uzeo su N9000 i fantasticne su.

 

muske-patike-diadora-n9000-italia-201177

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Heaviside said:

Da, ni nema ih na proverenim sajtovima. Preporučena cena je navodno 175 dolara.

 

Kad smo kod hype shoes, šta mislite o Yeezy? Meni su uglavnom ružnjikave, ove su mi OK.

 

image.thumb.png.f92f2a1df18687273ea44229a7b80dfa.png

 

Baci mu pogled na kolekcije odece :isuse: 

Inspiracija iz beogradske cistoce sa materijalima a obuca ortopedskim pomagalima 

Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

Da, ni nema ih na proverenim sajtovima. Preporučena cena je navodno 175 dolara.

 

Kad smo kod hype shoes, šta mislite o Yeezy? Meni su uglavnom ružnjikave, ove su mi OK.

 

image.thumb.png.f92f2a1df18687273ea44229a7b80dfa.png

Samo da izrazim hejt za sve pletene carape patike. Nesto najogavnije sto je ova industrija izbacila.

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, mustang said:

 

Baci mu pogled na kolekcije odece :isuse: 

Inspiracija iz beogradske cistoce sa materijalima a obuca ortopedskim pomagalima 

Video sam, katastrofa. 

Link to comment
4 hours ago, Poludziber said:

Samo da izrazim hejt za sve pletene carape patike. Nesto najogavnije sto je ova industrija izbacila.

Adidasovo pletivo je disaster kao i stabilnost napred. Najk radi slicno od nekih drugih materijala mnogo bolje.

Link to comment

Ja sam podrzala al ne zbog izgleda najki, nit mi lepe nit ruzne nego zbog toga sto mozes patike na posao da nosis a ne da si uniformisan. 

Btw taj stil oblacenja na poslu, patike, jeans, t shirt se zove  california casual :D and me totally approve it :)

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, mustang said:

Ja sam podrzala al ne zbog izgleda najki, nit mi lepe nit ruzne nego zbog toga sto mozes patike na posao da nosis a ne da si uniformisan. 

Btw taj stil oblacenja na poslu, patike, jeans, t shirt se zove  california casual :D and me totally approve it :)


mozda ne prilici 50+ gospodinu al sta cu, kad mi dobro stoji 😜

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...