Jump to content
IGNORED

Blic TV


dannilo

Recommended Posts

ne uzimaj je za ozbiljno


ako im i daju naci frekvenciju ne verujem

da će to imati ikakve veze sa šolcovom posetom, pre sa njihovim stranačkim kombinacijama vidi pod sky music

  • Hvala 2
Link to comment

Ako ce i biti licence pre ce je dati DJV nego Drakulicki... 

Pokazalo se da light radikalski talasi( Euronews...) ne rade posao

  • Hvala 1
Link to comment

Meni isto deluje da je lupetanje, ringier springer je kompanija sa tabloidnim medijima, nešto sumnjam da bi se Šolc cimao da njima obezbedi nacionalnu frekvenciju u Srbiji.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Pa ovi pokupiše sve sa Nove S... Kakvo je to pumpanje para baš u Blic pored svih tih Telekomovih televizija...

Link to comment
12 hours ago, Milosh76 said:

Rada Djuric 😁

 

Ide kajron na N1, Rada od septembra daje lični pečat emisiji koju je vodila Maja. :lolol:

Link to comment

Ali ostaje i ona njena emisija, samo ne znam da li će i dalje biti na N1 ili i to vraćaju na Novu.

Link to comment

Nisam ja toliko siguran da je rec o nenormalno dobrim parama na Blic TV-u pre ce biti da United Media pocinje da placa danak kadrovskoj i platnoj politici...

  • +1 1
Link to comment

Rada i da čita vesti i vodi onaj prepodnevni kviz i da je šalju na Dominikanu kad počne Survivor.

  • +1 1
Link to comment

Pa očigledno ima neki problem, čim je krenula ovolika bežanija, mada nisam siguran koliko će se usrećiti na blicu, sigurno su dobili nešto veće pare sada ali mi ne deluje da blic tu posluje u plusu, već nekoliko godina tovare kintu bez ikakvih vidljivih rezultata u tu televiziju, tako da sumnjam da će njih držati dugo na nekim super honorarima ukoliko im ne podignu gledanost drastično, što sumnjam da će se desiti.

  • +1 2
Link to comment

ivan je na blic doveden da pored svog talk show-a bude i izvršni producent za zabavu, a tu već ide c/p sa prve, pa potom sa nove. maja i danilo će da vode neki daily show od sat-dva, ivan će vrv da ugura i muškarce…


godina, dve pa pakuj ćemane


a što se bljuca tiče, što se grbo rodi, vreme ne ispravi

  • Hvala 1
Link to comment

sledeća dodela je za 6 godina

 

skeptik sam da će blic da dočeka tu dodelu sa ovim forsažem

Link to comment

Treba da se dodeli peta frekvencija, to REM jos nije odradio.

--------

Savet REM-a raspisao je u julu 2022. konkurs za dodelu preostale, pete nacionalne frekvencije koja je upražnjena od 2012. godine, kada je dozvola oduzeta televiziji Avala.

 

Na konkurs su se prijavile televizije BK, KCN (Kopernikus), Nova S i Kurir a zbog odlaganja odluke o dodeli frekvencije, televizije Nova S i N1 su početkom decembra prošle godine obustavile emitovanje programa na 24 časa, uz poruku „Mrak u Srbiji bez slobodnih medija“. Olivera Zekić je to shvatila kao pritisak, rekla da „neće da može frekvencija“ sve dok ona ne bude tako htela. Čime je još jednom pokazala samovolju i činjenicu da se u Regulatornom telu samo jedna osoba pita i samo jedna osoba o svemu odlučuju.

 

https://nuns.rs/podsecanje-na-zamrznuti-konkurs-saveta-rem-a/

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...