Jump to content
IGNORED

UEFA Liga Konferencija (sve sezone)


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

То сам скроз сметнуо с ума, одлични су били, добили Аз и нерешено с Вилом, у јакој групи се баш нису обрукали.

 


што је најлуђе нешто ми је сад синуло да сам се и тад ишчуђавао и помињао наше разваљивање Зрињског пре сто година :isuse:

Edited by johan nagel
Link to comment

eh, dok TSC postradava kući, nešto razmišljam da bi bilo spektakularno izvući statistiku naših u Evropi ove sezone, za sada. valjda će neki portal da uradi to. mi smo pogubili skoro sve živo, ispali i primili jedno 15 golova, cigani su primili mislim 13 do sada, a tek sledi Barsa, Štutgart.......ovi ostali mogu misliti šta su uradili

 

jebeš mi sve ako nismo primili jedno 50 golova i ostvarili  jedno 15 poraza. Zvezda je pobedila Bodo u Beogradu, ne mogu da se setim bilo kakvog druog pozitivnog rezultata. mi smo vodili posle 90. minuta u Švajcarskoj al se i to završilo nerešeno i ispadanjem, pa mi ne deluje kao pozitivan rezultat

Edited by Ted
Link to comment

TSC    4 0 0 4   1:12

PAR    6 0 1 5   4:14

VOJ    4 1 0 3    3:6

ZVE    5 1 0 4    5:13

RKG    2 1 0 1    2:2

 

ukupno

 

SRB   21  3  1 17    15:47

 

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

TSC    4 0 0 4   1:12

PAR    6 0 1 5   4:14

VOJ    4 1 0 3    3:6

ZVE    5 1 0 4    5:13

RKG    2 1 0 1    2:2

 

ukupno

 

SRB   21  3  1 17    15:47

 

 

tačno se vidi da nam nedostaje nacionalni stadion

 

  • +1 2
Link to comment

prilično poražavajuća slika.....mi faktički nemamo ni jedan klub koji može da igra u Evropi takmičenje za koje se kvalifikovao

 

ok, Zvezda može da igra Evropu, ali zbog sistema popune igra jedino takmičenje u kome nema šta da traži 

Link to comment
7 hours ago, Ted said:

TSC    4 0 0 4   1:12

PAR    6 0 1 5   4:14

VOJ    4 1 0 3    3:6

ZVE    5 1 0 4    5:13

RKG    2 1 0 1    2:2

 

ukupno

 

SRB   21  3  1 17    15:47

 

 

Ovo je solidan napredak u odnosu na prošlu sezonu. Imamo već dve pobede više, a Zvezda i TSC imaju još 9 utakmica 

 

Lol

Link to comment
49 minutes ago, Nikodije said:

 

Ovo je solidan napredak u odnosu na prošlu sezonu. Imamo već dve pobede više, a Zvezda i TSC imaju još 9 utakmica 

 

Lol

 

toga se i plašim ;)

 

dubinska analiza ukazuje da su dve od tri pobede bile Pirove, jer su sklubovi posle njih ispali (RKG, VOJ). zapravo je jedina vredna pobeda, u fudbalskom i materijalnom smislu bila Zvezdina nad Bodom/Bodeom kak li se već kaže, jebem ih u ime

Link to comment

i ako tome dodaš pregnuća nacionale selekcije......dobije se kompletna slika

 

našem fudbalu treba da se desi nešto slično što se sad dešava u fkp......svi da odu iz fss u jednom danu, privremena uprava, pa lepo da krenemo jedno po jedno da rešavamo

Link to comment

ma sve ovo delom i jeste posledica propasti pfc u zadnje 2 godine, pa su pilićarski klubovi dobili priliku da igraju grupnu fazu u evropi

- samrtna jesen domaćeg fudbala, možemo li do savršenog skora 0 0 14 ostaje da se vidi :happy:

- još jedan pokazatelj zagovornicima privatizacije, do čega bi ista dovela, u smislu rezultata u evropi, kada imaš pilićare na čelu klubova poput predsednika tsc, koji je izjavio da, pošto nema šanse da osvoji lk, neće ni ulagati u pojačanja, možete zaboraviti na napredak ostalih klubova pa samim tim i lige, ni skraćenje lige na 10 timova tu ništa kvalitetnije ekipe ne bi formirala

- kada tim koji je godinama u vrhu domaćeg fudbala raskući petoplasirana ekipa poljske na domaćem terenu, sve je jasno

- ja bih, da sam neka fudbalska vlast :D, za onakve izjave doneo dekret, kojim bi se zbog namernog nanošenja štete domaćem fudbalu, toj ekipi u narednih 5 puta kada ista izbori kval. za evropu, učešće u istima uskratilo

-- znam da nije realno i po propisima, eto nek barem primeri kako su se poneli  fk orbanovački i trgovački, budu na umu ljudima koji se zalažu za privatizaciju u sadašnjem ambijentu koji kreiraju gramzivi biznismeni koji još nisu završili prvobitnu akumulaciju kapitala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...