Jump to content
IGNORED

UEFA Liga Konferencija (sve sezone)


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Tupava Vojvodina ,mogli su ovo rešiti u regularnom delu .Ocajni penali .

Partizan ne treba ni komentarisati ,imali sreće u finišu ovi se ispromašivali i dobiju na poklon igrača više dva produžetka i umesto da daju gol oni prime jedan :) 

Edited by elementary
Link to comment

Vreme je da menjaju kriterijume oko crvenih kartona, ili da nekako modifikuju pravila. Gomila utakmica gde je neki tim dobijao crvene kartone u prvom poluvremenu, Rapid u 2. minutu, Lens u 20. i 11 kartona ukupno.

Komentarisao sam vec, jedini sport gde se daje tolika prednost zbog nekog tamo prekrsaja u toku meca. Bolje je na primer uvesti pucanje penala za svaki prekrsaj u gol sansi, poslednji igrac odbrane i tome slicno. Eventualno neko iskljucenja na 30 minuta ili nesto slicno.

Fudbal je i ovako uglavnom dosadan za gledanjem a ove gluposti sa kartonima ne pomazu. O fsajdu sam vec pisao na drugim topicima, to je tek smaranje. Ne razumem sto se ne uvede zona, od recimo 25 metara od gola, gde nema ofsajda.

Srecom te uskoro krece hokej po Evropi, da mi ustedi nerviranje sa fudbalom.:D

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

razbili smo svajcarske pedere 2-0. gol iz penala nkunku i kasnije rezervista madueke.

 

uzasno prvo poluvreme ali posle toga prvih 15-20 minuta drugog poluvremena izgledalo dobro. svidja mi se matori veiga.

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

3 za 13.... Odlično...

 

Sto prosle godine rekao trener Cukarickog posle poraza 6-0 od Fiorentine - zadovoljan sam kako smo igrali do prvog gola (cetvrti minut)

Link to comment

ol skul komentator na areni sto prenosi borac, cim se predje centar pojacava intezitet kao da radi radio prenos

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...