Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

Penal ko kuća!!! 
 

Bravo za Atalantu, svoje šanse su hirurški precizno realizovali. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Баш ми је драго због Аталанте и Гасперинија, права спортска прича. Од вечито осредњег клуба серије А без икаквих значајних резултата до ево европског трофеја. Све без великих улагања, преко омладинске школе, мудрог пословања и Гасперинијевог система. Капа доле.

  • +1 6
Link to comment

Prilicno sokantan razvoj situacije za mene. Nije da je Leverkusen bas top tim individualno, no cele sezone su igrali dobro (ili se vadili na kraju) i sigurno nisam ocekivao ovakvo mlitavo izdanje u finalu. Bez mnogo pokusaja na gol; ako vec gubis, sutiraj kao na traci. Ni sudija nije odusevio sa svojim procenama, mada to verovatno ne bi uticalo previse.

Drago mi je sto je Atalanta sa druge strane. Vec godinama gaje otvoreniji stil igre, u odnosu na vecinu ekipa iz Italije. Ako vec nisu uzeli domaci kup, ovo dodje kao jos bolja opcija za trofej.

  • +1 1
Link to comment

Mnogo mi drago zbog Atalante, ovo im je drugi trofej u istoriji, imaju samo jedan kup Italije 60ih. Igrali su par finala proteklih godina, sve pukli, čak bih rekao i da ovo nije najbolja Atalanta iz poslednjih pet sezona, ali kliknulo je, posložile se kockice, bravo bravo.

 

Rasprodaće šta imaju na leto, ali ne sumnjam da će biti atraktivni i naredne sezone.

  • +1 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...