Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 22/23


renne

Recommended Posts

Tim iz Beograda ne igra utakmicu u svom gradu već po naređenju Velikog Vodje ide u Leskovac jer je tamo novi stadion i prilika za skupljanje političkih poena. 

Stadion koji je koštao minimum 50% više nego što je trebao i gde teren liči na sve samo ne na fudbalsku travu ali je barem dobro popunjen. Popunjen je gradjanima Srbije koje nije mrzelo da putuju desetine/stotine km da bi navijali za klub iz Grčke i verovatno pevali pesme protiv drugog tima iz Beograda.

Za to vreme navijači tog drugog BG tima organizuju protest protiv uprave jer, eto, ne može se više ovako živeti. Protest na kojem se bez problema skupi više ljudi nego na protestima protiv diktature.

 

Sasvim običan dan u modernoj Srbiji.

 

Evo, stiže Oly i u Topolu.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, sasha said:
Vicešampion Srbije TSC iz Bačke Topole igraće u grupi A Lige Evrope protiv Vest Hema, Olimpijakosa i Frajburga, 

Ubili su ih.

Koja je kvota da će TSC da ima skor 0 0 6?

1,01.

Link to comment

Pa jeziv zreb, a nije ni moglo nesto lakse za njih. 

Nije vise ni ovo za klubove sa istoka, proterani su u Ligu konfekcija. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

nije jeziv žreb, nego je jeziv klub koji treba da igra ovo takmičenje

 

mi ovom trenutku, ovim Czv, nemamo klub koji može da igra LE ili LŠ. ni Partizan više nije u toj kategoriji. kad kažem igra mislim da se ne blamira, postavlja negativne rekorde i bude zapamćen kao "otkud ovi ovde" klub

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

nije jeziv žreb, nego je jeziv klub koji treba da igra ovo takmičenje

 

mi ovom trenutku, ovim Czv, nemamo klub koji može da igra LE ili LŠ. ni Partizan više nije u toj kategoriji. kad kažem igra mislim da se na blamira, postavlja negativne rekorde i bude zapamćen kao "otkud ovi ovde" klub

 

Ne moze ni Zvezda da igra LS, to ce postati jasno veoma brzo. U ovom trenutku Zvezda ima tim za LE, Partizan za Ligu Konferencija i to je to od nas. Ovo ostalo su turisti koji su iskoristili nenormalan nacionalni koeficijent da malo uzmu neke pare od UEFA.

  • +1 3
Link to comment

Meni je to i mera za naše klubove, za šampiona LE i s vremena na vreme LŠ da se proveri nivo, a za drugog LK i povremeno LE. Ostali nek za početak imaju cilj da eliminišu nekoga iz kvalifikacija (poželjan dodatan uslov je da protivnik ne dolazi iz države sa manje od milion stanovnika)

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Ne moze ni Zvezda da igra LS, to ce postati jasno veoma brzo. U ovom trenutku Zvezda ima tim za LE, Partizan za Ligu Konferencija i to je to od nas. Ovo ostalo su turisti koji su iskoristili nenormalan nacionalni koeficijent da malo uzmu neke pare od UEFA.

 

konkurentni ste za treće mesto i prolaz u LE. što se tiče ove sezone to bi bila puna kapa. plus da vas Siti ne uhvati u neku mašinu i samelje, kao Bajern svojevremeno. bolji ste vi sada nego tada, ali bolji je i Siti od tog Bajerna.

 

što se tiče ovih mučenika, TSC, pa i Čukarički, da ne pišem sad isto na obe teme, ne postoji evro takmičenje koje bi njima bilo fit. ne znam dal su Partizianu poslali zahvalnicu, pošto su se ovde našli isključivo zbog našeg raspada na proleće, gubitka 8 bodova prednosti itd.

 

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

konkurentni ste za treće mesto i prolaz u LE. što se tiče ove sezone to bi bila puna kapa. plus da vas Siti ne uhvati u neku mašinu i samelje, kao Bajern svojevremeno. bolji ste vi sada nego tada, ali bolji je i Siti od tog Bajerna.

 

što se tiče ovih mučenika, TSC, pa i Čukarički, da ne pišem sad isto na obe teme, ne postoji evro takmičenje koje bi njima bilo fit. ne znam dal su Partizianu poslali zahvalnicu, pošto su se ovde našli isključivo zbog našeg raspada na proleće, gubitka 8 bodova prednosti itd.

 

 

Ma, ja se te utakmice protiv Sitija uopste ne bojim, oni ce nas razvaliti sto ce nas razvaliti i samo se treba dobro psihicki pripremiti za to. Siti je klub koji ni Real ne voli da vidi u zrebu, na nama je da ih prebijemo na Marakani ako uspemo da ih pohvatamo i da se pomolimo da nece bas previse gaziti. Bojim se toga da ni nase mesto u trecoj grupi nije realno i da su YB, pogotovo Lajpcig, dosta bolji timovi od nas. Dodatna neprijatnost je sto cemo u Bernu igrati na vestackoj podlozi a videli smo protiv Vozdovca kako se na njoj snalazimo.

 

Zvezda ima jasan put do tog treceg mesta i to svi u klubu znaju, potrebna su nam pojacanja na tri pozicije i to pojacanja koja ce biti u rangu nasih najboljih igraca ili bolji. Ako Terzic izbaci zmiju iz dzepa u sledecih par dana i isprsi se imacemo neke sanse, ako bude kurotresao da su protiv YB u igri sest bodova i da mi necemo da se pojacavamo da bi se pojacavali vec zato sto imamo cunning plan (gde je Boldrik emotikon kad nam je najvise potreban), kao sto je odmah posle zreba pozurio da kurotresa, dva do tri boda ce nam biti puna kapa.

 

Na neki cudan nacin videcemo sutra protiv Pazara od kakvog stofa je sacinjen ovaj tim. Sve sto budemo dali manje od 5-6 golova i svaki minut pre devedesetog u kojem se budemo zadovoljili i stali da punimo znacice da nismo spremni za LS. Ekipa mora da dokaze sebi da je ona blamaza protiv Vozdovca bila samo los dan kako bi imala odredjenu dozu samopouzdanja da uopste igra protiv Lajpciga i YB i da se necemu nada.

Link to comment

U vezi vestacke podloge u Bernu, to je problem ali nije nepremostiv.  Zvezda je obicno pre gostovanja Vozdovcu odrzavala treninge na terenu sa vestackom travom i nakon toga uglavnom dobijala utakmice bez vecih problema.  Pred ovu poslednju utakmicu sa Vozdovcem, trening izgleda nije odrzan na nasem terenu sa vestackom travom i mislim da je to bila greska strucnog staba.  Uz to, postojala je preterana samouverenost strucnog staba, cak do nivoa arogancije (Barak je izjavio da ce mozda u poluvremenu da skokne do trznog centra u kupovinu.)  Verujem da ce se za utakmicu u Bernu nasi pripremati na terenu sa vestackom travom.  Uostalom, vec smo igrali na tom terenu i izvukli dobar rezuiltat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...