Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Jel beše se ne priznaju ove asistencije kao Brunova, kad lopta zakači nekog usput? Ne znam ni da li zvanični statističari vrednuju takve asistencije.

Link to comment

Sad vidim u pravilima da je i to ostavljeno slobodnoj interpretaciji:

 

"If an opposing player touches the ball after the final pass before a goal is scored, significantly altering the intended destination of the ball, then no assist is awarded."

Link to comment

to mi je više asistencija nego šut na gol koji golman odbrani pa iz odbitka padne gol, a za to pišu asistenciju. ne znam zašto ne bi rekli lepo poslednji saigrač strelca koji pipne loptu je asistent i gotovo, da bi se izbegla bilo kakva tumačenja

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

 

Gde želiš da mi čestitaš - ovde ili na domicilnom topicu :fantom:

Pa zna se, cestitke na ovom svetom topiku. Svaka cast. Mene ubi Zaha i njegov stil izvodjenja penala. Sad da oavojimo svetsko, pa da nastavimo ovo cudo dalje. 

Btw, pogledajte semafor!

Link to comment
16 hours ago, levi said:

to mi je više asistencija nego šut na gol koji golman odbrani pa iz odbitka padne gol, a za to pišu asistenciju. ne znam zašto ne bi rekli lepo poslednji saigrač strelca koji pipne loptu je asistent i gotovo, da bi se izbegla bilo kakva tumačenja

 

Pa i taj što šutira u golmana je poslednji saigrač strelca koji je pipnuo loptu.

 

Pisali su svojevremeno asistenciju kad igrač Totenhema doda loptu Bejlu na svojoj polovini, a onda se ovaj zaleti na čitavu protivničku odbranu, pretrči pola terena, i zabije gol.

Link to comment

Prošlo kolo je bilo kvalifikaciono za globalni kup, a ovo je bilo prvo kolo. Najdalje sto sam ikada dogurao je neko 10-11 kolo, po pravilu uvek te saceka xy Egipcanin koji je bas tada odlucio da opali WC.

 

Novitet je da sad sve klasik lige po defaultu imaju i svoje kup takmicenje, tako da cemo imati Lav kup PPPa. Krece od 32og kola.

Link to comment

ali kako sam se istripovao sinoć da sam ostvario dojaja pobedu od 1 razlike i još sav zadovoljan.

jutros vidim da sam izgubio 3 razlike!

kako?

pa zaboravio sam da sam otišao 4 poena u minus kako bih se otarasio Fodena :isuse: :D

bravo ja.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

Da li skidati norveškom robotu kapitensku traku, šta mislite?

 

Stra' me da ne proradi opet :unsure:

 

Za moje pare on je auto(C) do kraja sezone osim neke povrede i suspenzije.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...