Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

3 minutes ago, ducca said:


:isuse:

Gledao samo rubriku Chips, ne i Transfers. Tnx za prosvetljenje :amater:

 

Makar si pošteđen nerviranja pred ovo poslednje kolo :D

 

  • +1 1
Link to comment
On 8.11.2022. at 10:21, ducca said:

Ovaj GW zadnji rok da se ispuca prvi WC, što je enormno sranje sa njihove strane, trebali su da ga ostave kao opciju bar do prvog kola posle WC jer će biti sigurno neki pičvajz. Meni ostao i kako stvari stoje neću ga jebeno ni koristiti što mi se nikad nije desilo, tim više nego dobar u fazonu sam da sačuvam FT da imam 2 komada posle sveckog zlu ne trebalo. Jebo im Qatar mater svima! :mad:


Za vreme SP imaš neograničene transfere. 

Link to comment

Ivan Toney na klupi 6 poena.

 

Cancelo, KDB, i Haaland(C) na terenu, zajedno 5 poena (dva žuta kartona).

 

Bravo Weenie! Ako ovakvom selekcijom ne poteram Arsenal do titule, ništa nisam uradio.

 

 

Link to comment
Ivan Toney na klupi 6 poena.
 
Cancelo, KDB, i Haaland© na terenu, zajedno 5 poena (dva žuta kartona).
 
Bravo Weenie! Ako ovakvom selekcijom ne poteram Arsenal do titule, ništa nisam uradio.
 
 

48c2dd00cf184564a186f2aa37f200b0.jpg
86% igraca je trenutno na 5 poena. Od toga bar trecina ima Toneya u rezervi. Al koliko nas je junaka koji smo ga zakucali na 4. rezervu
Btw, zar nije bila prica da je kaznjen nesto par utakmica zbog necega i da nece igrati do WC?
  • +1 1
Link to comment

Ово је класичан фантази 1/1, и Фоденов гол кад су га се (скоро) сви ратосиљали и Тонијеви голови кад је свима на клупи а којих је могло да буде још пар комада лагано.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, 189- said:

necu da previse pametujem, ali zbog cega imas takvog napadaca na klupi uopste? meni bi on (kao i mitrovic) igrao svaku utakmicu bez obzira na protivnika

 

Uzeo ga umesto mrtvog Mitrovića, nisam se setio da ga ubacim u postavu :cry: 

  • Tužno 1
Link to comment

Mislim da u zivotu nisam bio u boljem momentumu sto se tice fantazija, poslednjih 6 kola zelene strelice na sve strane, nikad bolje nisam stajao u klasiku, znam koji bi mi bili naredni potezi... tacno ce da me ruinira prvenstvo :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...