Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Konate odigra skoro bez greške a onda ovakvo isključenje mozga... promašio start, pa stao i gleda kako se ovi teturaju i dodaju oko VVD.

Link to comment
3 minutes ago, cvrlle said:

Odvratan je.

 

 

Pazi sad kako iz kornera ne može ni šesnaesterac da pogodi, pa jebem ti život :isuse:

 

Klopp je celu ovu sezonu bazirao na njemu, čak više nego na Darwinu, jer je QB TAA trebalo da nadomesti čoveka manje u sredini terena, da kao večeras bunari centarfora ili krila.

 

A on? Nula asistencija do valjda februara, i ništa manje blamaže u odbrani nego kad je igrao ofanzivnog beka.

 

Good time Charlie, što bi rekao Ferguson.

 

Link to comment

Pa jebao vas VAR u 93. minutu, sa dva minuta nadoknade, uz prednost od +4 za domaći tim :lolol:

 

Loptu kačio Van Dijk, pa Tsimikas butinom, pa Tsimikas rukom, a nigde nijednog Madriđana u blizini... 

 

Sa razglasa puštaju YNWA, da pomisli čovek da maaalo zajebavaju.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Nema ovdje penala, Tsimikasa je lopta pogodila u nogu pa u ruku.

 

Benzema neuništiv, pravo pitanje je ko može zaustaviti ovaj Real. Možda Bayern ili da Haaland baš poludi.

  • +1 1
Link to comment

Ozbiljno bih ga klupirao pa nek se gospodin odluci da li zeli ponovo da se bavi fudbalom ili ne. Anemicni Mo se odlicno nakalemio na umisljenog lokalnog decaka.
Desna strana bi pristojnije izgledala da je igraju Brodzersini Keli i Ajb.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment

Tri žabara u završnici, a nijedan od njih nije Juventus, plače mi se, suza suzu radosnicu stiže :cry:

 

Ovo će se ponoviti možda za nekih sedam godina. Ne bih voleo međusobne duele u 1/4f, nek svako udari na drugoga junaka, pa šta bude biće. Napoli tera do finala.

Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

milan ili inter bi bilo idealno. protiv ostalih smo autsajderi.

Mislim da iz sva tri kluba ovako razmišljaju :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...