Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno, to je uvek bila fatalna greška.

 

Kako li bi se Klopp snašao sa Rasimom Sterlingom da ga je ovaj dočekao? Verovatno isto prošao kao i Benteke.

 

 

 

Na 1.20.

 

Sterling bi bio raspucan, vjerovatno ne bi Klopp dovodio Manea nego nekog od Švaboa i flopnuo bi odma'.

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

 

 

Legende klupske, Srpski Salah i Jamaican Mane :hail:

 

Nego, evo jednog ohrabrujućeg faktoida u tvom stilu:

 

 

  • Wub 1
Link to comment

@Weenie Pooh verovatno ce jota da igra ispred gakpa negde u sredini, ili da se menjaju. Mislim da klop vise pusta jotu da malo udje u formu nego da se necemu nada, pa odmara eliota i kejtu za napad na četvrto mesto u ligi ha-ha-ha-ha-ha

Link to comment

Videli smo kako to izgleda u drugom poluvremenu protiv moćnog Bornmoutha, ista ova navala nije stvorila ljudsku šansu. 

 

Ako se ispostavi da je u pitanju bio nemački Serbian-Jew double-bluff da se zavaraju Madriđani, skidam mu kačket.

Link to comment

Klopp overpepuje, šta da radiš. Barem će da kaže "probali smo sa 4 napadača i rahmetli milnerom koji je odlično čuvao Unija i pošteno zaradio prvi žuti u trećem minutu utakmice"

Link to comment

Evo vidi se već na startu koje su to planirane akcije - izađite vas četvorica napred pa neka vas QB TAA traži sa svoje polovine :isuse: 

Link to comment

Ponovo briljira Trent :isuse: Nikad mi neće biti jasno zašto je Flop od izuzetnog ofanzivnog beka odlučio da napravi deep-lying plejmejkera koji uglavnom razigrava protivničke veznjake.

Link to comment

Tu je Konate za oplodnju, ali Alisson nije normalan šta sve brani. 

 

Ni ne pokušava Flop da se nadigrava na sredini, što je verovatno dobra odluka. Ali ne može se na kontre iz bunara stizati minus tri, ovo malo što sad stvaraju je čisto na dobru volju Madriđana koji neće kod kuće da se zatvaraju kako bi mogli nego bi da reše stvar sa još par golova. 

 

Link to comment

Kad napadamo lagano a da nije kontra imaju 5 u odbrani.

Sa vedrije strane, da igramo sa Junajtedom Alison bi opet sve ovo odbranio a mi bi dali barem 2. Što je nama Real to smo mi Junajtedu :fantom:

Link to comment

Sa ovim sudijskim kriterijumom, relano je šteta što Flop nije izveo normalan midfield pa da se malo peglaju, možda bi uspeli da ostvare kakvu-takvu prednost.

 

Ovako, najviše faulova čini mi se da ima Jota zbog svog standardnog prljavog povlačenja i saplitanja u nebitnim situacijama.

 

Link to comment

Salah je večeras na nivou Lazara Markovića, neviđeno glupave greške na lopti prave i on i Fabinho i razni drugi.

 

Najgori je Trent, po običaju, jer najviše on pokušava i sa najmanje razmišljanja. 

 

Kao trening utakmicu da igraju, tamo negde početkom avgusta.

Link to comment

"Bivši asistent Džulijen Vord koji je prošlog leta zamenio sportskog direktora..." :blink:

 

Jeste, Flopov asistent je postao DoF, hoće to tako. 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...