Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

17 minutes ago, Zlurad said:

Sportski PSGa ce morati ozbiljno da razmisli koga da dovede ovog leta. A i mozda malo o svojoj igri.

 

 

Murinja, naravno :fantom:

Link to comment

Richarlison ispao iz jedinog takmičenja u kojem je dao gol za Spurse ove sezone.

 

Ne znam je li jači bio Conte koji vadi Kuluševskog i ubacuje Sancheza u situaciji kad mu treba gol ili komentator na Areni koji misli da su zvižduci na stadionu upućeni od navijača Milana Kuluševskom, a ne od navijača Spursa Conteu.

  • Haha 1
Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Murinja, naravno :fantom:

 

Ne verujem. Murinjo igra prilicno defanzivno a u ovom i ovakvom PSG-u ne znam da li 5 coveka znaju da igraju odbranu. Za kontre je PSG super ali treba neko i da brani gol. Ja ne znam da li sam dobro video da Mbappe nosi kapitensku traku pored zivog Mesija i Ramosa. Sportski (direktor), delegira bas ono spontano.

Link to comment
17 minutes ago, Zlurad said:

 

Ne verujem. Murinjo igra prilicno defanzivno a u ovom i ovakvom PSG-u ne znam da li 5 coveka znaju da igraju odbranu. Za kontre je PSG super ali treba neko i da brani gol. Ja ne znam da li sam dobro video da Mbappe nosi kapitensku traku pored zivog Mesija i Ramosa. Sportski (direktor), delegira bas ono spontano.

 

 

Da, bas mu je Real igrao defanzivno. Farsa moze da sanja da obori njegov rekord u broju datih golova u sezoni.

 

Kad pomenuh Barsu, vidimo kako je prevara Cavi iskopirao Simeonea. Ruzan fudbal, cvrsto pozadi i pobjede od 1:0. Ko da mu je Muslin fudbalski otac, a ne Pep.

Link to comment
17 minutes ago, Lancia said:

To samo Zidan moze da dovede do trofeja LS + da dovedu krstenog centarfora.

 

Da, moze i Zizu. Ne treba im centarfor mada ce Bobi biti slobodan ovo ljeto.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Ne znam je li jači bio Conte koji vadi Kuluševskog i ubacuje Sancheza u situaciji kad mu treba gol ili komentator na Areni koji misli da su zvižduci na stadionu upućeni od navijača Milana Kuluševskom, a ne od navijača Spursa Conteu.


To je bilo nakon crvenog kartona, neko od navalnih je morao da izadje. Rišarilson jeste bolid, ali generalno ne menjaš svežeg igrača tako kasno u utakmici.

 

Projekat Konte deluje sad kao da bi Spursi projekat Murinjo od blata pravili. Jezivo na šta liči ekipa, koliko tu poluproizvoda ima i budući novi trener koji verovatno neće znati šta s tim.

Link to comment
9 hours ago, goofs said:


To je bilo nakon crvenog kartona, neko od navalnih je morao da izadje. Rišarilson jeste bolid, ali generalno ne menjaš svežeg igrača tako kasno u utakmici.

 

Projekat Konte deluje sad kao da bi Spursi projekat Murinjo od blata pravili. Jezivo na šta liči ekipa, koliko tu poluproizvoda ima i budući novi trener koji verovatno neće znati šta s tim.

 

Stvar je u tome da u onom momentu 0-0 ili 0-3, isto im ga se pisalo. Ispadanje kako god da okreneš. Kuluševski je u cijelom Tottenhamu, uz Kanea, najkreativniji igrač i njega izvaditi dok ti Mindaugas i Skipp kreiraju šanse je totalno bezveze.

 

Richarlison je nakon utakmice okrpio Contea, rekao je da mu nisu jasne odluke oko njegove minutaže, a Conte kaže da ne bi bilo ništa čudno da dobije otkaz prije kraja sezone.

 

Gledam jutros, ako Inter prođe u četvrtfinale, biće to prvi put nakon 2005-06 da su oba milanska giganta u četvrtfinalu Lige prvaka. Te sezone je zadnji put Serie A imala tri predstavnika u četvrtfinalu LP što će reći ove sezone bi se to moglo desiti prvi put nakon Calciopolija. Napoli je prilično siguran za prolaz što bi, uz prolazak Intera, dalo tri Talijana u četvrtfinalu dočim će Englezima čast braniti Chelsea i, vjerovatno, City. Bayern, Benfica i Real bi zatvorili osmicu.

  • +1 1
Link to comment

Što bi bilo lepo videti milanski derbi u 1/4f :blush: 

 

Ne kažem zbog toga jer bi Inter jedino u tom slučaju bio favorit za prolaz :inn:

 

Ali prvo lažni Pipo mora da uspe da ne sjebe prednost u Portugaliji I Hope Please GIF

Link to comment

Daj brate sudija nemoj me zezati, ne navijam ni za jedne ni za druge, za sta on sudi penal...

 

KDB zmaj :)

Edited by Grandilof
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...