Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

24 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dobro™, Klopp ništa nije postavio, on je samo trener, skraćene kornere niko ne trenira, igrači prosto samoinicijativno odluče da sednu u krilo golmanu.

 

Naravno da to niko ne trenira posebno, već je na golmanu da postavi odbranu. Ovo se brani slično kao korner, uz male adaptacije goje vrši golman i/ili odbrana sama u dogovoru.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Dobro™, Klopp ništa nije postavio, on je samo trener, skraćene kornere niko ne trenira, igrači prosto samoinicijativno odluče da sednu u krilo golmanu.

 

 

Dobro™, ignoriši do sutra, tvoja stvar.

 

Image

Link to comment

Pa ne, tu nema pomoći, možeš šesnaest puta kažeš da su branili zonski, on će sedamnaesti put da zaključi da je Trent trebalo da markira svog čoveka :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Ne, nego je lakše zaglabati "kriv je Darvin, jesam vam rekao, Darvinov gol" i vrteti tu priču do iznemoglosti... jer zonska odbrana.

 

Možeš da se braniš zonski u postavci odbrane prostora, ali ako imaš igrače ovoliko blizu golu onda moraš kao Fabinjo Rudigera da držiš s obe ruke i ne daš mu da diše.

 

Toliko je jebeno očigledno na gornoj slici i po položaju tela da je TAA trebalo da bude zadužen za Militaa - jedini stoji okrenut protivničkom igraču a ne lopti/izvodjaču. Mislim momak je celu sezonu van forme i van odbranbenih zadataka, nivo kurcobolje 100%,  da mu je ovo najmanji greh - ni bez toga ne bi izbegli demoliranje.

 

Link to comment

I dalje ne kapiram zasto je zaustavljena Portova akcija iz auta posle neuspelog VAR-a u prvom poluvremenu, kad je Otavio popio prvi žuti karton inače. Inter izbacio u aut da se ubrza var, odluka je da nema penala i ne vidim zasto bi Porto bio duzan da vrati loptu Interu zarad nekakvog kurcevog fer pleja…

Link to comment
I dalje ne kapiram zasto je zaustavljena Portova akcija iz auta posle neuspelog VAR-a u prvom poluvremenu, kad je Otavio popio prvi žuti karton inače. Inter izbacio u aut da se ubrza var, odluka je da nema penala i ne vidim zasto bi Porto bio duzan da vrati loptu Interu zarad nekakvog kurcevog fer pleja…
Inter je izbacio u aut jer je neko ležao na travi i hteli su loptu i po fair pleju su je lovili :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne postoji razlog za zaustavljanje igre od strane sudije kao što je neispoštovan fer plej, jajarski ili ne tek to je samo neposano pravilo. A i Inter jeste prvenstveno izbacio loptu da bi se gledao VAR, nije Darmian bio teže povredjen (ako uopšte)…

Link to comment

meni ovo zonsko pokrivanje.

ako je taj zadužen samo za Militaa i ništa drugo, šta se dešava ako Militao ovako uleti na prvu stativu? on ga prati i ko onda brani drugu stativu? Benzema ili bilo koji drugi iz Reala samo treba da se supusti u taj prostor na drugoj stativi i da bude skroz sam.

a to što je taj TAA okrenut od lopte ne znači da je njegov assignment Militao i ništa osim Militaa. Kad ima čoveka u svojoj zoni onda treba da ga brani. tu na drugoj stativi nema pomoć, deluje mi i da je manji od Militaa i onda ne može gledati u loptu kao što to rade ovu što čuvaju travu.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...