Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Statistika za Arlea:

 

Quote

Liverpool 2-5 Real Madrid

This is only the third time this century Liverpool have conceded five goals in a home game, also doing so in January 2007 (6-3 defeat to Arsenal) and October 2019 (5-5 draw with Arsenal).

 

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

Klopp je posljednju domaću utakmicu Lige prvaka sa Borussijom izgubio tri razlike. Osmina finala.

 

I volim optimizam da Real nece da da jos neki gol :ph34r:

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Kome je Militao pobegao kod onog zakucavanja glavom?

 

Darvinu, naravno. 

 

Isto tako je i Dan Burn za vikend, samo što je promašio potpuno sam sa 5 metara.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Kome je Militao pobegao kod onog zakucavanja glavom?

 

Gakpou. Svima. Postavili su se za centarsut.

Edited by Zlurad
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Bajčeta “odrezao” dijagonalu za televizijske špice™, lopta leti 35m, svi u isčekivanju ko će odigrati povratnu, a tamo Matip u pokušaju da šutne loptu sam sebi lomi obe noge i završava u turskom sedu. Ustaje i podiže desni kažiprst u crnoj rukavici u maniru “bravo za loptu” :ziga:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

To je opasan propust, postaviti se za centaršut kad braniš centaršut :sad: 

 

Nisam hteo da editujem, znam da idiotski zvuci. Postavili su se kao da je korner. 9 igraca nabijeno u dva metra ispred Alisona i Hakpo jedini koji cuva ispred peterca i Slah koji je ispred 16. 

Link to comment
13 minutes ago, Zlurad said:

 

Nisam hteo da editujem, znam da idiotski zvuci. Postavili su se kao da je korner. 9 igraca nabijeno u dva metra ispred Alisona i Hakpo jedini koji cuva ispred peterca i Slah koji je ispred 16. 

 

Faul je bio na 3 metra od gol-aut linije, morali su da se nacrtaju tako blizu jer ofsajda ne bi bilo. 

 

Branili su ovo zonski, kako je jedino i moguće, a lopta je igrom slučaja pala tamo gde je na nju trebalo da krene upravo Darwin - negde po sredini gola.

 

Gakpo i Salah nikakve veze nisu imali sa ovim.

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ancelotti ima surov učinak protiv Kloppa. Svi drugi treneri su uglavnom dobivali po pičci prilično redovno od Žutog Očnjaka, ali Ancelotti, koga god vodio, završi gornji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...