Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Welp, bilo je lepo dok je trajalo.

 

Okrećemo se obavezama u Liga kupu i FA kupu, dva trofeja treba odbraniti od nasrtaja Accrington Stenlija i Crew Aleksandrije...

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Liverpoolu šansa za revanš Realu mada nisam siguran koliko su @Weenie Pooh i @copkillah bili željni te šanse. :D Dotad bi Liverpool trebalo da bude u boljem stanju nego što je sad.

 

wrong-drumpf.gif 

 

 

Misliš da tokom repstativne pauze Klopp ne može da izmisli revolucionarnu novu 3-5-2 formaciju sa Salahom i Diazom kao krilnim bekovima? 

 

Hold his Jägermeister!

 

On 2.11.2022. at 1:54, Weenie Pooh said:

 

6z69xx.jpg

 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

wrong-drumpf.gif 

 

 

Misliš da tokom repstativne pauze Klopp ne može da izmisli revolucionarnu novu 3-5-2 formaciju sa Salahom i Diazom kao krilnim bekovima? 

 

Neće.

 

Jedino što je stvar u tom neobičnom mis-meču koji prevara Ancelotti predstavlja za Kloppa.

 

Ima i do toga da je Real dosta lično shvatio ono tarabljenje u 2008-09. Prvo su vam uzeli Xabija Alonsa par mjeseci kasnije i unazadili za nekih 5 godina, pa su olešili Rodgersov post-Suarez raspad od tima u 2014-15. u grupi prije nego što su servirali Flopu tri od četiri nokauta u Ligi prvaka otkako je na Anfieldu.

Link to comment

Ajde Karlito vs. Flop, to mogu da razumem, mada ovog nije previše teško taktički pročitati.

 

Ali da se Real još uvek sveti zbog poraza od 4-0 (i 0-1) pre trinaest godina, ne zajebavaj :D Alonsa je oterao Rafa "Garry Barry" Benitez, time sebi potpisao smrtnu presudu.

 

Link to comment
38 minutes ago, ArleKino said:

Liverpoolu šansa za revanš Realu mada nisam siguran koliko su @Weenie Pooh i @copkillah bili željni te šanse. :D Dotad bi Liverpool trebalo da bude u boljem stanju nego što je sad.

 

Neka, bio bih srećniji da ih neko drugi izbaci, bukvalno jedini tim koji nisam želeo :D

 

Link to comment

@ArleKino

 

Stručnjaci™ već prizivaju Floparinu genijalnu inovaciju za Madrid, kao da nisu do juče imali prilike da vide na šta to liči:

 

Edited by Weenie Pooh
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

@ArleKino

 

Stručnjaci™ već prizivaju Floparinu genijalnu inovaciju za Madrid, kao da nisu do juče imali prilike da vide na šta to liči:

 

 

Moraće nekako Klopp da se pripremi, a i Salah bolje da ne piše o sređivanju računa po Tnjiterima nego da vidi kako da sa urugvajskim Heskeyem i brazilskim Firminom uvalja neki gol. Dotad bi i Diaz trebalo da se vrati.

Link to comment
40 minutes ago, ArleKino said:

 

Moraće nekako Klopp da se pripremi, a i Salah bolje da ne piše o sređivanju računa po Tnjiterima nego da vidi kako da sa urugvajskim Heskeyem i brazilskim Firminom uvalja neki gol. Dotad bi i Diaz trebalo da se vrati.

 

a navijaci lepo polako da brisu stare komentare o seicima, arapima i slicnim stvarima jer ce ispasti licemeri :fantom:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, 189- said:

 

a navijaci lepo polako da brisu stare komentare o seicima, arapima i slicnim stvarima jer ce ispasti licemeri :fantom:

 

Zašto bismo ispali licemeri ako se stav prema tome ne menja?

 

2 hours ago, Lancia said:

Liverpul

Siti

Benfika

Milan

Napoli

Celzi

Inter

Bajern

 

Nije lepo što nas podjebavaš, ali neka neka.

 

Link to comment
31 minutes ago, copkillah said:

Nije lepo što nas podjebavaš, ali neka neka.

 

Ne znam o cemu pricas, ovo je moja prognoza. Sto se tice Liverpula, uglavnom prolazi dalje, kad ga u Spaniji potcene a vidim da vlada takva atmosfera. Ako slucajem pogresim, sigurno necu napisati ''Prelepo'' kao neki za Atletiko.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ne znam o cemu pricas, ovo je moja prognoza. Sto se tice Liverpula, uglavnom prolazi dalje, kad ga u Spaniji potcene a vidim da vlada takva atmosfera. Ako slucajem pogresim, sigurno necu napisati ''Prelepo'' kao neki za Atletiko.

 

Pa dobro, Atletiko ne spada baš u omiljene ekipe, smučili su se svima :D

 

Ne znam, naravno sve je moguće ali eto, to je bio poslednji protivnik kog sam želeo.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...